Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bořek Slezáček otevřeně o svých démonech: Milenec slavných žen odkrývá tajemství

Zdroj: Extra Host
Česká televize
Bořek Slezáček zažívá šťastné a úspěšné období. Před nedávnem překvapoval v show na TV Nova Tvoje Tvář má známý hlas, ale v minulosti bojoval s alkoholem a byl dítětem večírků. Česká televize dnes uvede 13. komnatu tohoto charismatického umělce.

Bořek Slezáček zažívá šťastné a úspěšné období.** Před nedávnem překvapoval v show na TV Nova Tvoje Tvář má známý hlas, ale v minulosti bojoval s alkoholem a byl dítětem večírků.

V pátek ve 21:05 na ČT1 uvede Česká televize 13. komnatu Bořka Slezáčka.

Bořek Slezáček je známý moderátor a muzikálový herec. Ve skutečnosti je však vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem. Slezáček mluví pěti jazyky a byl mluvčím Miloše Zemana. V současné době úspěšný herec a zpěvák, dříve však s nálepkou arogantního floutka a milence slavných žen. Na vysoké škole založil s Petrem Šiškou kapelu Petarda a jako doprovodný kytarista se mihnul i u Věry Špinarové. V té době již pravidelně pil, čímž zaháněl své úzkosti a pochybnosti. Alkohol byl pro něj možnost úniku.

V roce 1989 měl Bořek v kapse čerstvý inženýrský diplom, ale do kanceláře se mu nechtělo, a tak začal cestovat. V necelých třiceti letech se vrátil do Prahy, kam přijel dělat hlavně muziku. Shodou okolností se ocitl ve světě modelingu a získává nabídku k moderování televizního pořadu. O existenci bulváru neměl nejmenší tušení. Práce v televizi, krásné a slavné partnerky po boku, pozvánky na večírky – zažíval pocit, že na něj všichni čekají. Dostával mnoho zajímavých pracovních příležitostí, ale všechny je bez většího zájmu vlastně propil. Zatímco ignoroval realitu a v jednom kuse pil, skončil po čtyřech letech jeho televizní pořad, a tím se zastavil i přísun peněz. Oženil se s modelkou Simonou Krainovou (47), ale manželství skončilo rozvodem. Teprve když se setkal se svou současnou partnerkou a narodily se jim dvě děti, rozhodl se s pitím skončit a vyhledat odbornou pomoc.

Jak dopadl jeho boj s alkoholem uvidíte v jeho 13. komnatě.

Související články

Další články