Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Bořek Slezáček dojal porotu v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová neudržela slzy

Bořek Slezáček dojal porotu v Tvoje tvář má známý hlas: Eva Burešová neudržela slzy
Zdroj: tv nova
+ Další fotografie
vystoupení
V sobotu večer se odvysílal další díl oblíbené pěvecké a taneční show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm známých osobností předvedlo perfektní vystoupení v podobě hudebních ikon, které si vylosovaly. Bořek Slezáček (53) ale zapůsobil na emoce poroty ze všech nejvíce. Herečka Eva Burešová (27) se dokonce rozbrečela.

V pořadu Tvoje tvář má známý hlas vystupuje každou sobotu osm účinkujících, a to Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková, Martin Schreiner, Jitka Čvančarová (42), Jordan Haj, Andrea Kalousová a Bořek Slezáček

V předešlém díle si Bořek Slezáček vylosoval, že vystoupí jako český folkový písničkář Jaromír Nohavica Maskéři a kostyméři odvedli skvělou práci a Bořek byl opravdu k nepoznání od Nohavicy. Pro herce byla ale příprava na vystoupení velice náročná. Jak sám přiznává, je velmi citlivý muž a občas sám neudrží emoce na uzdě. "Písničku jsem si musel zazpívat stokrát za sebou, abych u ní přestal brečet," svěřil se při zkoušce.

Finální vystoupení ale zvládl bravurně. S kytarou a zasněným výrazem zazpíval před porotou a diváky píseň Kometa. Porotci velmi ocenili detaily, na kterých si dal herec záležet.

Hvězdu ze seriálu Slunečná Evu Burešovou dokonce Bořek rozplakal. Porotkyně se tak musela uklidnit, aby vůbec mohla celé vystoupení ohodnotit. Slzy ale způsobily, že nebyla téměř vůbec schopna promluvit. "Dostal jsi mě, protože já mám z touhle písničkou spojeno spoustu věcí," objasnila Burešová. Další větu ale nedokončila. Hereččina reakce Bořka dojala a nakonec sešel z podia, aby ji utěšil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy