Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bořek Slezáček o alkoholu: V nouzi jsem klidně vypil i mazání na klouby

+ Dalších 5 fotografií
O tom, že alkohol může změnit život nejen tomu, kdo přehnaně nasává, ale i jeho širokému okolí, promluvil oblíbený zpěvák, herec a moderátor Bořek Slezáček (52). V pořadu Extra Host například prozradil, že bývaly doby, kdy klidně vypil i francovku, jen aby do sebe dostal alkohol. Podívejte se ve videu na ukázku. Celý díl uvidíte ve čtvrtek v 19 hodin.

„Od znalce dobré whiskey a červených vín se poměrně brzy propijete k tomu, že jste schopni vychlastat Alpu. To už jsem pil v poměrně raném věku. Cesta od chvíle, kdy jsem si řekl, že přestanu, trvala tři roky. Nejstrašnější je, že začnou vypadávat kostlivci. Neplatili jste složenky, to je pod vaši rozlišovací schopnost. Já jsem přece pankáč! Když máte děti, zjistíte, že takový pankáč nejste a musíte se dát do kupy. Ale místo toho, abyste vydělávali peníze, které jste předtím všechny prochlastali, řešíte kostlivce. Přijdete někam kvůli práci… Podle toho, jak se tvářila většina lidí, to muselo být strašné,“ popsal Bořek Slezáček naprosto otevřeně svůj boj s démonem alkoholu.

Usmíření

Doteď se mu nepodařilo urovnat všechny pitím rozbité vztahy, ale snaží se. Co pod vlivem alkoholu prováděl? Proč míval v ložnici kromě krásné Aleny Šeredové a Simony Krainové i ošklivky? A proč mu kamarádi vyčítají, že svým dětem zničil život?

Na všechny tyto otázky moderátorce Evě Decastelo (41), která ví, na co a jak se ptát, odpovídá v nezvykle upřímném rozhovoru zajímavá postavička českého showbyznysu.

Celý díl pořadu Extra Host s Bořkem Slezáčkem si můžete pustit ve čtvrtek 14. listopadu v 19 hodin.

Další díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články

Nejnovější kauzy