Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bordeláři mají prý doma méně sexu než uklízející muži! Už o tom váš milý ví?

Zdroj: profimedia
Zjistilo se, že muži milující pořádek nebo minimálně uklízející si ve vztahu užívají mnohem více sexu než bordeláři. Říkáte si, proč tomu tak je? Třeba s bordeláři prostě nemáme trpělivost a čistotňáky pečlivě odměňujeme.

Jak je na tom váš miláček s pořádkem Přesně víte, kde se svlékl, co si dal k večeři a jestli ráno pospíchal, nebo byste doma mohla jíst ze země a ani vaše týdenní nepřítomnost s domácností nic neudělá?

Ať už je na tom váš partner s pořádkem jakkoli, zjistilo se, že bordeláři mají zkrátka míň sexu než čistotní kluci, což může být dobrý způsob, jak svého partnera motivovat. Možná když mu za každé vytření slíbíte orgasmus, bude se vaše domácnost taky za pár dní lesknout. Ptáte se, jak jsme na tohle tvrzení přišli?

Kanadští vědci se zabývali a potěšili výsledkem téměř všechny ženy, které dostaly naději na lepší zítřky. Zkrátka a dobře muži, kteří ženě s domácností pomáhají, mají mnohem větší chuť na sex než ti, kteří jen leží na gauči a dělají bordel Jen by nás zajímalo, jak takový výzkum probíhal, v praxi muselo jít o velmi zajímavé a příjemné šetření.

Pokud jste tedy doposud nevěděla, čím motivovat muže a jak je donutit k domácím pracím, sex bude tou nejlepší odměnou, kterou jim můžete slíbit, nemyslíte

Související články

Další články