Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Borárosova přítelkyně ve Výměně manželek šílela ze psů na stole. Náhradní mamince zakázala sahat na svou dceru

Gábor Boráros s manželkou Monikou se přihlásili do Výměny manželek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/eXtra.cz - koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Výměna manželek

Gábor Boráros se už v jedné reality show ukázal, nyní šel do další, a to i se svou manželkou Monikou Jákliovou. MMA zápasník se po účasti v Survivoru rozhodl přihlásit i do Výměny manželek. Žena známého bijce ale pět dětí v nové domácnosti nedokázala ustát. Ani zvířecí členy rodiny, a tak se rozhodla reality show předčasně ukončit. Mezi osmi očima poté uvedla, že už nemohla vydržet bez své dcery Zorky. 

V dalším VIP speciálu Výměny manželek se objeví známý MMA zápasník a účastník reality show Survivor 2022 Gábor Boráros. Jeho manželka Monika jela ze svého luxusně zařízeného domu ze Slovenska do českého Ralska. Nejenže v nové domácnosti poznala rovnou pět dětí, ale k tomu také tři psy a papoušky.

Druhá maminka Renata jela na Slovensko do vesnice Orechová Potôň, kde jí dělal společnost Gábor. Tam našla jen jednu devítiměsíční holčičku Zorku, které se však nemohla ani dotknout. Po celou dobu tam s nimi byla Moničina matka a Zorčina babička, která vnučku nedala z ruky. To se náhradní mamince samozřejmě moc nelíbilo. "Já nemůžu nechat dceru někomu, koho neznám," vysvětlovala poté Monika, když byli mezi osmi očima.

Psi na jídelním stole

Na druhé straně v Ralsku se sice Monika držela statečně, ale nedokázala vystát psy, kteří skákali po jídelním stole a vylizovali zbytky z talířů. To ale nebyl ten pravý důvod, proč Výměnu předčasně ukončila. Stýskalo se jí po dcerce Zorce tak moc, že už to nemohla vydržet. Předtím, než ale reality show ukončila, pro rodinu Renaty udělala dojemné gesto, které rozplakalo hlavně tatínka Pavla. Rozhodla se s jejich nejstarší dcerou Maruškou vyrazit na nákupy a celé rodině pořídila spoustu oblečení. Náhradního manžela Pavla to dohnalo k slzám.

Otázkou je, proč se slavný pár rozhodl do soutěže přihlásit. „Já jsem chtěla vyzkoušet, jak to Gábor zvládne s někým jiným,“ sdělila Jákliová. Boráros s Monikou mají za sebou složité období, Gábor měl svou partnerku podvádět v době jejího těhotenství. Krizi ale nakonec vyřešili. „Každý si zaslouží druhou šanci. Hlavně když už jsme i rodina. Přiznal chybu. Přiznal si to a ví, že udělal obrovskou chybu. A poprosil o odpuštění,“ svěřila se Monika Jákliová na svém Instagramu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy