Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Boráros zběhl do ruské ligy: Sám si to vybral, říká Novotný a promluvil o Survivoru

+ Dalších 6 fotografií

Již potřetí se na televizní obrazovky vrátí česká verze úspěšné reality show Survivor. K ní samozřejmě neodmyslitelně patří i její moderátor Ondřej Novotný, který nejenže zavzpomínal na účast bývalého člena Oktagonu Gábora Borárose v soutěži, ale vyjádřil se i k jeho přestoupení do ruské ligy.

Zápasník v Survivoru?

Další řada oblíbené reality show Survivor, v níž si soutěžící sáhnou na dno svých fyzických i psychických sil, se nezadržitelně blíží. I tentokrát se mají diváci opravdu na co těšit. "Budou nějaké změny, myslím si, že jich bude dost, a co jsem viděl, tak za mě budou určitě k lepšímu," navnadil v rozhovoru pro eXtra.cz moderátor a tvář českého Survivora Ondřej Novotný.

"Ta hra se vyvíjí, takže budou nějaké nové zvraty, nějaká překvapení a samozřejmě i ten cast, z toho, co jsem viděl, je to posunutý do míst, kde se mi to víc líbí. Bude to dynamičtější a zábavnější série," slibuje Novotný, jehož čeká za pár dní odjezd na několikaměsíční natáčení.

V kuloárech se šušká, že by mezi hráči měla být i jedna známá tvář Oktagonu. "Tak to teprve zjistíme. Už se tam nějaký párkrát objevil, tak zanedlouho zjistíme, jak to bude," řekl tajnůstkář s potutelným úsměvem. V minulosti se v drsné reality show objevil slovenský MMA zápasník Gábor Boráros, který po dobu své účasti velmi bojoval s hladem.


Přeběhlík Gábor

Nebojí se Novotný, že by tak mohl vyhladovět další člen jeho stáje? "Gábor měl zranění kolene a v momentě, kdy mu došly síly, tak mu došla i nálada," uvedl spolumajitel Oktagonu na tiskové konferenci k soutěži Survivor. "Hele, stát se může cokoliv, ale to tam byl i Vojta, kterej odjel po dvou dnech, takže to si člověk nevybere," dodal Ondřej, kterého stejně jako soutěžící opět čeká náročné období.

Bývalý zápasník Gábor Boráros nedávno přestoupil do ruské ligy, kterou vlastní čečenský vůdce Kadyrov. "Já na to nic zásadního neříkám. Chtěl, abychom mu povolili odejít, a jak říkám, my máme pro Gábora v srdci slabý místo a vždycky mít budeme. Když si to vybral jako dobrou možnost, tak je to na něm," vyjádřil se Novotný. "Ne, že bych s tím já nějak zvlášť souzněl," dodal závěrem svůj názor.

Související články

Další články