Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Bony Wilfried je střelec, zbouchl dívku a teď se k ní nemá: Shoř v pekle, nejsi muž, útočí na něj na Instagramu!

Tak tohle se Bonymu nepovedlo.
Zdroj: Twitter.com
Bony Wilfried to nemá snadné a nejspíše ani mít nebude. Jeho nechráněný sex se mu totiž vymstil a díky tomu se stal otcem.

Někdy to tak chodí. Chlap si chce užít, ale nemá v oblibě ochranu a je z toho dítě. Něco podobného se stalo i bývalému fotbalistovi Sparty Bonymu Wilfriedovi. Ten měl nechráněný sex v Anglii a vyústil v těhotenství.

Bony se ke svému potomkovi moc nemá, to je jasné. Sestra dívky, se kterou má dítě, to ve svém prohlášení prostřednictvím Instagramu jasně demonstruje. „Když nechceš děti, tak používej kondom. Moc dobře víš, že je dítě tvoje. Slíbil jsi jí pomoc s tím vším, ale neudělal jsi vůbec nic,“ komentuje přes Instagram přístup Bonyho ke svému dítěti sestra dívky, kterou zbouchl.

Osmý měsíc je přitom již velmi pokročilé stádium těhotenství a je jasné, že dítě přijde za chvilku na svět. Fotbalistovi z Pobřeží Slonoviny to je ale evidentně naprosto jedno. „Ty nejsi muž, jsi opravdový ďábel. Jsi démonem chodící po této planetě. Nezasloužíš si nic jiného, než shořet v pekle,” nebrala si dívka s přezdívkou Jadorenikkii žádné servítky.

No uvidíme, jak tohle vše nakonec dopadne. Bonyho nyní čeká volno po sezóně, v té další bude hrát i nadále v dresu Manchesteru City, ale pod novým koučem. Citizens totiž nově povede Joseph Guardiola.

Související články

Další články