Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Bony a klid 2: Věděli jste, co má film, co zničí Prachaře, společného s podvodníky z Milli Vanilli?

V prvním díle zazpíval člověk, který stál za soundem Milli Vanilli,
dvojka zlikviduje jako herce Jakuba Prachaře.

Do kin za chvíli vtrhne Bony a klid dvojka a začnou se dít věci, protože už podle traileru je jasné, že takový Jakub Prachař (30), který musel zchudnout nebo zešílet, bude chodit kanály.

Mnohem zajímavější než šílenost v podobě druhé řady jsou ale vzpomínky na „jedničku“, které uvedení celého neštěstí provázejí.

Nejvtipnější je Ondřej Soukup (63), který vzpomíná na natáčení soundtracku k prvnímu dílu, při kterém se potkal v roce 1986 v Praze se starým dobrým Charlesem Shawem: „…Všichni včetně techniků ze studia utekli, protože jsme hudbu pouštěli strašně hlasitě. Charles říkal, že to tak musí být, a ještě při tom tancoval, byl totiž taky neskutečně dobrej tanečník. O pár let později se vyznamenal, když vytroubil novinářům, že to je on, kdo zpívá za Milli Vanilli. Myslím, že jejich manažer Frank Farian mu dával za nahrávky pár marek a oni brali statisíce. Jeho to naštvalo, a tak způsobil pořádnej skandál, Milli Vanilli museli vrátit cenu Grammy a v podstatě skončili.“

Hudební stránka „jedničky“ byla vůbec zajímavá, ve filmu alespoň na chvilku zazní Jirka Korn, Hanka Křížková, Petra Janů, Petr Kotvald nebo Michal Penk, ale kompletní soundtrack vyjde poprvé až teď díky „dvojce“, která tak bude přece jen pro něco dobrá.

Tedy pokud se Jakubu Prachařovi nepodaří nějak zabránit uvedení filmu do kin.

Mohlo by vás zajímat

Další články