Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Bondgirl z Není čas zemřít: Miluju Craiga. Moje postava bude drsná, slibuje Ana de Armas

Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer / Nicole Dove
+ Dalších 7 fotografií
Bond

Příští týden se do kin dostane v pořadí již dvacátá pátá bondovka s podtitulem Není čas zemřít (v originále No Time To Die). Hlavní role Jamese Bonda se opět zhostil Daniel Craig (53). Sexy bondgirl tentokrát ztvární kubánská herečka Ana de Armas (33), která tvrdí, že je jednou z nejdrsnějších bondgirl v historii série o agentu 007. V rozhovoru pro server The Sun promluvila o spolupráci s Craigem a své cestě do Hollywoodu.

Ana de Armas se ještě před několika lety stěží domluvila anglicky, nyní je hvězdou úspěšné série o Bondovi. Kubánka opustila svou vlast, aby našla slávu v Hollywoodu s pouhými 150 librami v kapse.

Pro server The Sun se rozpovídala o své roli bondgirl, která je dle jejích slov opravdu drsná. „Paloma je velmi zábavná, velmi aktivní a velmi drsná. Je to rozhodně něco jiného, než co jsme viděli u předchozích bondovek.“

Ana měla jen několik dní na to, aby se dostala do formy pro kaskadérské kousky a boje se zbraněmi, které její postava předvádí. „Snažila jsem se mít tréninkový plán. Moje příprava nebyla tak dlouhá, jak bych si přála.“

Vztah s Craigem

Krásná Ana hraje ve filmu po boku Daniela Craiga, který ztvární Bonda naposledy. „Spolupráce s ním byla tak snadná, protože jsme se stali přáteli. Miluji Daniela. Je neoblomný. Nezáleží na tom, jak je vyčerpaný nebo kolik má zlomených kostí, stále hraje a každý den chodí do práce. Je to tak inspirativní,“ prozradila Ana.

No Time To Die je nejdražší bondovkou v historii, výroba stála přibližně 250 milionů liber. Českou premiéru bude mít snímek 30. září.

Související články

Další články