Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bond může slavit: Daniel Craig získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy

Daniel Craig byl oceněn hvězdou na známém Walk of Fame.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Walk of Fame

Herec Daniel Craig (53) slaví a má k tomu pádný důvod. Dostalo se mu obrovské pocty, protože byla odhalena jeho hvězda na legendárním hollywoodském chodníku slávy. Hvězdu získal díky ztvárnění agenta 007 Jamese Bonda, kterého hraje od roku 2006.

Anglický herec Daniel Craig se konečně dočkal a v Kalifornii získal hvězdu na proslulém hollywoodském chodníku slávy za ztvárnění agenta 007 Jamese Bonda. Stal se tak 2704. osobností, která má svou hvězdu a nachází se hned vedle herce sira Rogera Moorea (†89), který v minulosti také Bonda ztvárnil.

Craig je britská kulturní ikona

„Daniel Craig je britskou kulturní ikonou, stejně jako James Bond, agent, kterého Craig ztvárnil v pěti filmech o něm. Jsme nadšeni, že můžeme jeho hvězdu umístit vedle další ikony, která ztvárnila Bonda, Rogera Moorea,” uvedla v prohlášení producentka Hollywood Walk of Fame Ana Martinez. Kromě toho se také nacházejí na adrese 7007 Hollywood Boulevard, z čehož podle Martinez budou fanoušci Bonda obzvlášť nadšení.

Jeho hvězda byla odhalena týden poté, co měl ve Velké Británii premiéru poslední Craigův film o Jamesi Bondovi. Třiapadesátiletý Craig hraje agenta 007 od roku 2006 a snímek No Time To Die je jeho posledním rozlučkovým. „Je to pro mě absolutní pocta,” uvedl nadšeně herec. V Americe má mít film premiéru v pátek 8. října.

Související články

Další články