Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bond girl, italská kráska i tanečnice: Osudové ženy bouřliváka Jeana-Paula Belmonda (†88)

Osudové ženy Jeana-Paula Belmonda.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Osudové ženy

Legendární francouzský herec Jean-Paul Belmondo navždy opustil tento svět v pondělí 6. září ve věku úctyhodných osmaosmdesáti let. Během jeho pestrého života se mu pod rukama vystřídalo spoustu žen, které jeho šarmu neodolaly. Patřily mezi ně například jedna z nejznámějších Bond girl, tanečnice nebo krásná italská herečka a sexsymbol.

Legendární herec Jean-Paul Belmondo si uměl život užívat do posledních chvil. Stejně jako byla pestrá filmová kariéra, podobně na tom byl i jeho milostný život. Jaké ženy se staly muži z Acapulca osudnými?

Jeho první opravdu vážný vztah byl s tanečnicí Elodií Constantin (87). Vzali se v roce 1952, ale vztah v roce 1968 ukončili. V začátcích jeho herecké kariéry mu byla velkou oporou a společně měli tři děti. Nejstarší dcera Patricie tragicky zemřela při požáru v pouhých šestatřiceti letech. Dále má ještě dceru Florence (61) a syna, bývalého automobilového závodníka Paula (58).

Přitažlivá Bond girl i italská kráska

Ještě ke konci manželství si už začal bouřlivák Belmondo užívat i s jinými ženami. Jeden z jeho nejznámějších románků byl ten s krásnou herečkou Ursulou Andress (85). Ta se zapsala do historie jako první Bond girl, která se z moře vynořila pouze v bikinách. Jednalo se zároveň o první oficiální bondovku, měla název Dr. No (1962) a hlavní roli v ní kromě Ursuly ztvárnil legendární Sean Connery (†90). Ursula se s Jeanem-Paulem seznámila při natáčení snímku Muž z Hongkongu (1965) a později se setkali i při natáčení další bondovky Casino Royale (1967). Randili spolu mezi lety 1965 a 1972.

Ani Laura Antonelli (†73) nezůstala u Belmonda bez povšimnutí. Ve své době patřila k nejkrásnějším italským herečkám, není tedy divu, že okouzlila i charismatického herce. Pár spolu žil několik let, ale v dalším společném soužití jim bránily jejich prudké povahy. Filmová kariéra Laury skončila v roce 1991, kdy policie nalezla v jejím bytě kokain.

Mladinká tanečnice i žena, která s ním je pro peníze

Ve svých šestapadesáti letech potkal Belmondo teprve čtyřiadvacetiletou tanečnici Natty Tardivel (56). ​Zpočátku pouze milenka se stala jeho ženou v roce 2002 a z jejich vztahu vzešla krásná dcerka Stella (18), která se narodila, když bylo herci sedmdesát. Tanečnice mu byla oporou i v jeho těžkých chvílích a spolu zůstali do roku 2008.

Krátce po druhém rozvodu se začal na veřejnosti ukazovat s modelkou Barbarou Gandolfi (45). Jenže brzy přišel na to, že s ním žena byla jen kvůli penězům, což ho z milostných poměrů zřejmě nadobro vyléčilo. Od té doby vedle něj žádná další kráska dlouhou dobu viděna nebyla.

Související články

Další články