Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bombastické finále Love Islandu: Nebudou chybět ani vítězové předešlých řad

Finale Love Islandu je tu.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Přípravy

Velké finále třetí řady Love Islandu je tu. Série je u konce a o výhru se poperou tři finální páry - Venis s Adamem, Ráchel s Claudem a Chris s Majkou. Zda zvolí vítězové i napotřetí lásku, nebo si vyberou peníze, to se dozví diváci na Voyo v pondělí večer 30. října.

Love Island je ve své cílové rovině a již 30. října diváci rozhodnou o tom, který pár vyhraje třetí řadu oblíbené reality show. Finálový večer je již téměř tady a srdíčka ve vile na Kanárských ostrovech se již pilně připravují.

Finálovou epizodu si nenechají ujít ani vítězové předchozích řad – Kryštof s Denisou a Martin s Laurou, kteří se toto léto vzali a společně žijí na Slovensku. Finále sledoval též Vašek Matějovský, který všechny řady doplnil vtipnými hláškami ve voice overu. Chybět samozřejmě nebude ani moderátorka Zorka Hejdová a její manžel Míra, jak informoval PRista Daniel Maršalík pro eXtra.cz.

Vítěze čeká zkouška

Na samotné vítěze bude i dnes čekat závěrečná zkouška: Ten člen vítězného páru, který ve své obálce nalezne peníze, totiž následně bude stát před konečným rozhodnutím, zda si výhru ponechá jen pro sebe, nebo zvolí lásku a o finanční odměnu se rozdělí i se svým protějškem.

V uplynulých řadách si vítěz vždy zvolil lásku. Zda to tak bude i letos, to se dozví diváci večer na Voyo a ve 21:45 na Nova Fun.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy