Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bomba pro fanoušky StarDance: Tahle výstava vás dostane na kolena!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 40 fotografií
StarDance
Od 20. října 2018 až do dubna 2019 můžete v prostorách České televize navštívit výstavu StarDance, která vám ukáže to nejlepší z minulých ročníků, ale dotýká se i současné řady. Výstavu můžete s klidem navštívit i s malými dětmi. I těm se bude z množství nádherných šatů točit hlava.

Pokud byste si něco neměli nechat ujít, je to výstava StarDance, která se v současné době nachází v prostorách České televize Výstava je otevřena od 20. října 2018 až do dubna 2019. Pokud jste fandové této taneční soutěže, je takhle akce stvořená přímo pro vás.

Výstavu můžete navštívit od 10 hodiny ranní až do 18 hodiny večerní, a to sedm dní v týdnu. Vstup do Galerie ČT je zdarma.

My vám přinášíme exkluzivní fotografie přímo z místa konání. Kromě spousty kostýmů, které na sobě měly hvězdy jednotlivých řad, běží na obrazovkách v místnosti záznamy z nejrůznějších kol. Z plakátů i informačních tabulí se dozvíte spoustu dalších zajímavostí.

Finálovou trojici letos tvořili Pavla Tomicová a Marek Dědík, Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková a David Svoboda a Veronika Lálová Vítězství v sobotu před půlnocí připadlo Dvořákovi s Návorkovou.

Související články

Další články