Tak tohle je návod pro všechny nevěrné muže. Jak efektivně slepit vztah, když se vám podaří vyspat se s jinou dívkou? Jamajčan Usain Bolt (30) na to má recept. Žádné omluvy nebo něco podobného, prostě vytaste prsten a požádejte svoji milou o ruku. Zrovna v jeho případě to totiž vyšlo na jedničku, jelikož Kasi Bennett reagovala slovem „ano“.

Vypadá to, že nevěra legendárnímu sprinterovi projde bez větších následků. Společně se svojí snoubenkou se totiž v současné době sluní na ostrově Bora Bora v Jižním Pacifiku. Pro představu, pokud by někdo z nás měl zájem zažít něco podobného, tak týden v tamním přepychovém hotelu vyjde klidně i na více než 400 tisíc korun!

Evidentně šťastný pár zaplňuje sociální sítě jednou společnou fotkou za druhou. Na jedné z nich třeba Bolt připíjí se svojí drahou polovičkou. K tomu přidal komentář, kterým tak trochu sarkasticky naráží na své prohřešky: „Jediná osoba, na jejímž názoru záleží.“ No je jasné, že má štěstí, protože ne každá žena by něco takového svému muži tolerovala, bez ohledu na gesto zasnoubení…