Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bolt vyřešil nevěru po svém: Požádal svoji přítelkyni o ruku! Jaká byla její reakce?

Usainovi se podařilo vztah zachránit.
Zdroj: Twitter.com, snapchat
+ Další fotografie
Tak tohle je skutečně hodně svérázný způsob, jak zahladit stopy po nevěře. Jamajský sprinter Usain Bolt se rozhodl svoji současnou přítelkyni místo nějakých omluv a sypání popelu na hlavu rovnou požádat o ruku!

Tak tohle je návod pro všechny nevěrné muže. Jak efektivně slepit vztah, když se vám podaří vyspat se s jinou dívkou? Jamajčan Usain Bolt (30) na to má recept. Žádné omluvy nebo něco podobného, prostě vytaste prsten a požádejte svoji milou o ruku. Zrovna v jeho případě to totiž vyšlo na jedničku, jelikož Kasi Bennett reagovala slovem „ano“.

Vypadá to, že nevěra legendárnímu sprinterovi projde bez větších následků. Společně se svojí snoubenkou se totiž v současné době sluní na ostrově Bora Bora v Jižním Pacifiku. Pro představu, pokud by někdo z nás měl zájem zažít něco podobného, tak týden v tamním přepychovém hotelu vyjde klidně i na více než 400 tisíc korun!

Evidentně šťastný pár zaplňuje sociální sítě jednou společnou fotkou za druhou. Na jedné z nich třeba Bolt připíjí se svojí drahou polovičkou. K tomu přidal komentář, kterým tak trochu sarkasticky naráží na své prohřešky: „Jediná osoba, na jejímž názoru záleží.“ No je jasné, že má štěstí, protože ne každá žena by něco takového svému muži tolerovala, bez ohledu na gesto zasnoubení…

Související články

Další články