Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Bolí vás pořád krk a máte pocit, že jste ve svěráku? Známe trik, jak se zbavit bolesti!

Zdroj: Profimedia
Patříte k většině lidí, kteří mají čas od času zablokovanou krční páteř? Pak jste už asi vyzkoušeli spoustu zaručených metod na odblokování. My vám přinášíme tajemství jedné Japonky, která svou masáží dokáže uvolnit krční svalstvo během 10 sekund. Nevěříte?

Práce na počítači, dlouhé hodiny za volantem, ale i minimum pohybu. To vše může za bolest krku a krčního svalstva Pokud tedy také trpíte na ztuhlý krk, máme pro vás možnost, jak si od bolesti velmi snadno a rychle pomoct.

Krk a svalstvo kolem něho jsou velmi citlivé, a tak můžou velmi lehce způsobit problémy, které nás ovšem trápí celý den. Pokud máme zablokovaný krk, nemůžeme s ním otáčet, pociťujeme pálivou až bodavou bolest a můžeme trpět silnou migrénou. Co v takovém případě dělat

Japonská masérka přišla s revolučním způsobem, který nám uleví od nepříjemné bolesti za pouhých 10 sekund. Potřebujeme pouze ručník a naučit se správně dýchat. Možná to zní neuvěřitelně, ale je to tak Položíme se na záda a uvolníme se. Zvedneme ruku podle toho, jestli nás bolí pravá, nebo levá strana, a ohneme loket směrem k hlavě. Po celou dobu máme podložené rameno ručníkem na té straně, kterou uvolňujeme, a zhluboka dýcháme. Po deseti sekundách vrátíme ruku do normální polohy a ucítíme neuvěřitelnou úlevu. Celé této technice se říká lymfatická masáž.

Je to skutečně jednoduché a účinné. Navíc výsledek ucítíte hned za několik vteřin. Techniku můžete provádět prakticky všude a není potřeba žádné zvláštní pomůcky Vyzkoušejte na sobě účinky lymfatické masáže a dejte nám do komentářů vědět, jak jste s výsledkem byli spokojeni.

Související články

Další články