Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bolestný rozchod Jiřího Mádla: Krach dvouletého vztahu s krásnou blondýnkou špatně nese!

Po dvou letech je zase sám.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Sbalil ji pod vodopádem ve Vietnamu a celý rok se mu ji podařilo přede všemi tajit. A teď je velké lásce konec. Herec Jiří Mádl (31) se rozešel s půvabnou blondýnkou Zuzkou a krach dvouletého románku prý hodně špatně nese.

Štěstí v lásce ho na rozdíl od kariéry nepotkává, herec Jiří Mádl je po dvou letech zase sám. Že není ve své kůži, bylo vidět i na karlovarském filmovém festivalu. Vyhýbal se lidem a vždy raději zalezl do potemnělého kinosálu.

„Jirka se nedávno rozešel s přítelkyní a dost špatně to nese. Vůbec není ve své kůži a není mu příjemné o tom mluvit,“ řekl zdroj z Mádlova okolí serveru blesk.cz.

Mádl to dal s krásnou blondýnkou Zuzanou dohromady v roce 2016. Sbalil ji pod vodopádem během cestování po Vietnamu. Jelikož dívka neměla nic společného se šoubyznysem, hodně dlouho se jim dařilo vztah tutlat. Společně románek proflákli až po roce.

Těžko říct, co za jeho krachem stálo. Ale vzhledem k tomu, že ještě letos na jaře Mádl básnil o zakládání rodiny, přišel dost nečekaně.

Související články

Další články