Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Bolestná ztráta Leoše Mareše: Moderátor přišel o svého malého přítele

Zdroj: archiv TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
smutek
Stejně jako v nedávné době truchlila například Dáda Patrasová (63) či Monika Štiková (47), i Leoš Mareš (43) se nyní musí vyrovnávat s bolestnou ztrátou. Ve věku nedožitých sedmnácti let ho opustil nejlepší přítel člověka, jezevčík jménem Justy.

Smrt nechodí po horách, ale bohužel po lidech a jejich zvířecích mazlíčcích. Letošní rok je těžký pro mnohé celebrity, které přišly o své chlupaté miláčky. Mezi ně se v sobotu zařadil i Leoš Mareš. Oblíbený moderátor přišel o malého kamaráda, jezevčíka Justyho.

Mareš se o svůj zármutek podělil na Instagramu. „Justy – 23. 11. 2019. Bylo mu skoro 17 let,“ napsal moderátor ke snímku svého psího přítele. Jezevčík se ale dožil skutečně úctyhodného věku, tato rasa se totiž průměrně dožívá pouze čtrnácti let.

O svého zvířecího kamaráda a člena rodiny letos nepřišel jen Leoš. Se ztrátou bišonka se musela vyrovnat i Monika Štiková a Dagmar Patrasová přišla vinou nezodpovědného řidiče o svou černou kočičku Lú.

Mohlo by vás zajímat

Další články