Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

+ Dalších 8 fotografií

Monika Binias (51) si v minulosti prošla tím, co nechce zažít žádná žena. Ačkoli blondýnka vypadá po boku svého o 24 let mladšího partnera velmi spokojeně, před dvěma lety zažila peklo. Se svou láskou se snažili o potomka, ona však nešťastně upadla a potratila, jak prozradila v pořadu Extra Host. 

Ačkoli vztah Moniky Binias a jejího manžela Petra vypadá na první pohled sluníčkově, dvojice si v minulosti prošla těžkými časy. Jak přiznala Monika v pořadu Extra Host, moc si přáli potomka, ovšem blondýnka nešťastně upadla na schodech a potratila. Znovu počít už se jim nedaří.


"Nám se to před dvěma lety podařilo. Bohužel jsem ale zakopla na schodech a špatně to dopadlo. Od té doby se nám to nepodařilo. Já jsem tomu otevřená a potomka bych si moc přála. Naštěstí ty děti vyloženě nepreferuje, ale když by to vyšlo, byl by rád. Ale on je rád, že si vzal mě a nechce mě zranit," vysvětluje.

Doporučené video: Monika Binias v pořadu Extra Host


Monika je starší než Petrova maminka

Další problém nastal ve chvíli, kdy Petr přišel Moniku představit svým rodičům. "S rodiči Petra to bylo těžké. Já jsem vrstevník, ba dokonce jsem starší než maminka. Petr za to ale bojoval. On byl jako skála a oni pochopili, že je dobré přijmout tu volbu toho syna, a když je šťastný on, tak budou i oni," přiznává upřímně.


Monika nemá ani obavy, co se týče budoucnosti. "Já mám strašně moc energie, jsem až hyperaktivní a on mi někdy říká, ať už si proboha jdeme lehnout. Takže za dvacet let na tom možná budeme stejně, ale on vlastně bude stárnout. A navíc, když vidí moji mámu, tak se nebojí. Já jsem hodně po ní," říká.

Vztah s Petrem si dvojnásobná matka nemůže vynachválit. "Je to věc, která není plánovaná. Je to super, není zdecimovaný tím životem a má duši kluka. Doufám, že to tak vždycky zůstane. Já mám strašně moc energie, takže nám to klape. No a o sexu, to ani nebudu mluvit, jak je to báječné. Ráno se probudíte a máte vedle sebe tělo hokejového boha" zakončuje se smíchem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy