Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Bolestná proměna krásné Donny z Beverly Hills vás dostane! Takhle za ta léta zatočila se svou vizáží

+ Dalších 8 fotografií
Kdo by zapomněl na Donnu z Beverly Hills? Slavná dcera Aarona Spellinga to v životě neměla moc těžké, zato její pleť dostala za ta léta pořádně zabrat. Tori se stala zářným příkladem toho, jak se to s botoxem a chemickým peelingem dělat nemá a jako většina žen s podobnou zálibou na to ke stáru tak trochu doplácí.

Krásná Donna z Beverly Hills je už dávno minulostí! Skoro padesátnice Tori Spelling už dávno nemá pěkně vypnutou pleť, jako tomu bylo ve slavném seriálu. K stáru se totiž začala zabývat botoxem a chemickými peelingy, které se jí očividně z dlouhodobého hlediska moc nevyplatily.

Po porodu pěti dětí to holt není žádná sláva a na zevnějšku se to značně podepíše. Recept na věčnou krásu Tori bohužel nevlastní. S věkem se začala místo prsaté blondýně z Malibu podobat spíše naší vyhlazené Haně Zagorové. V případě Tori to však vypadá snad ještě hůře než v české verzi. Soustavné nabírání a shazování váhy kvůli porodům její pleti také moc neprospělo a z botoxové královny se stal důkladně obézní šarpej.

Pozornosti neuniklo ani její poprsí, které je lehce deformované od očividných úprav. Mohla si ho tedy nechat vymodelovat o něco lépe, ale kdo se s tím má patlat, když v jednom kuse rodíte jako na běžícím páse a žlázy se vám střídavě nalévají a odlévají?

Nakonec to vypadalo, že by si Tori mohla vysloužit i cenu za výplň roku, ale jednalo se pouze o zdání, které klame. Našpulený výraz á la Zagorka totiž nedělá záměrně, nýbrž proto, že občas prostě nemůže. Dnes vypadá na mnohem víc, než je její skutečný věk, ale těžko říci, jestli se jedná o dozvuk botoxu nebo o pozůstatky po častém těhotenství.

Pokud bychom ji měli například srovnat s ještě o pár let starší Jennifer Lopez, která je také matkou, nepatrného rozdílu si jistě povšimneme.

Související články

Další články