Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Bolestná obava Moniky Štikové se naplnila: Nemoc jí vzala milovaného člena rodiny

Bolestná obava Moniky Štikové se naplnila: Nemoc jí vzala milovaného člena rodiny
Zdroj: Instagram
+ Dalších 22 fotografií
Smutná zpráva
Monika Štiková (47) je na dně, zemřel jí milovaný parťák, který stál po boku hvězdičky reality show dlouhých 13 let. Ještě ve čtvrtek věřila, že se fence podaří vážnou nemoc překonat, za pár hodin ji ale musela pohřbívat. Oporou v těžkém období jí je mladší partner Petr Binias (22), vlastní rodinu totiž už před rokem zavrhla.

"Milujeme tě! Už je ti líp," oznámila Monika Štiková (47) na Instagramu smutnou zprávu. Její fenka Angelica, o kterou pečovala dlouhých 13 let, po boji s vážnou nemocí zemřela.

Ještě ve čtvrtek přitom Štiková věřila, že milovaný člen rodiny na večnost neodejde tak brzy. „Angelica je velmi nemocná, je jí skoro 13 a děláme pro ni vše, co jde. A uvidíme, jestli vše zvládne. Tohle je v rukou božích,“ svěřila eXtra.cz máma Ornelly Koktové (26).

S tou už se přes rok nestýká, zavrhla i druhou dceru Charlotte (24) a manžela Michala Štiku (49). Oporu v bolestných chvílích tak najde pouze v mladším partnerovi Petru Biniasovi (22), jenž se s ní v posledních měsísích o fenku staral.

"Ať je ti země lehká, milujeme tě," napsal Binias na sociální síť.

Dvaadvacetiletý Petr v září podepsal novou smlouvu s hokejovým týmem, a tak má Monika alespoň jistotu, že nebude strádat po materiální stránce. Psychicky ji ale smrt pejska zdrtila. "Nebudu to rozvádět, je to příliš citlivé," nechtěla smutnou událost komentovat.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy