Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Bolestivý vzkaz vážně nemocné Denisy z MasterChefa. Je to moc těžké, holčičko moje, vzkazuje bojovnice s rakovinou

+ Dalších 6 fotografií

Vzkaz Denisy Cziglové trhá srdce. Účastnice MasterChefa se jako lvice pere se zákeřnou chorobou. Zhoubný nádor na mozku se jí rozšířil na další místa, avšak statečná kuchařka svůj boj nevzdává. Na sociálních sítích nyní sdílela dojemné psaní své dceři, ve kterém otevřeně přiznává, jak těžké dny to pro ni jsou a že občas zkrátka nemá síly. 

Denisa Cziglová by si ze všeho nejvíce přála uzdravení. Prochází nesmírně těžkým obdobím, bojuje s rakovinou mozku. Zhoubný tumor se jí rozšířil na další místo. I přesto se snaží být tou největší oporou své dceři, ale jak přiznala na sociálních sítích, někdy nemá síly a některé dny jsou pro obě peklem.

"Občas ti nemůžu ani psát a netuším, jak ti to všechno namluvit. Jeden den si řeknu, jak to všechno zvládnu, že to všechno vydržím. Ale druhý den je to úplně jiné a já ti ani neumím říct, jak se jmenuji a co je za den. Je to moc těžké, holčičko moje. Budu se pořád snažit, slibuji, dokud to půjde," zní její srdceryvná slova.

Doporučené video: Otevřený rozhovor s Denisou o její diagnóze.


Denisa si od lékařů vyslechla ten nejhorší ortel

Účastnice kuchařské soutěže MasterChef vyslechla krutý ortel. Léčba přestala fungovat a nádory na jejím mozku se bohužel rozšířily. Nově se objevily na místech, která jsou neoperovatelná, a i když sympatická brunetka uvedla, že netuší, kolik času jí na světě ještě zbývá, stále se snaží zachovat si svůj optimismus a za žádnou cenu se nevzdávat.


Nejvíce jí v její cestě pomohlo smíření. "Hodně jsem chodila ke své kamarádce, není to psycholožka, ale numeroložka. Vždycky jsem se tam vybrečela, ale ona mě zároveň naučila, jak si život užívat a zároveň se smířit s tím, že už odtud budu asi odcházet. A to mi vlastně nejvíc pomohlo se z téhle situace dostat a možná mi to paradoxně pomohlo v tom, že jsem zase tady," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy