Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Bolestivý VZKAZ Týnuš Třešničkové z nemocnice: Její slova vám podlomí KOLENA!

+ Dalších 51 fotografií
Smutné
Okolo zdravotního stavu blogerky Týnuš Třešničkové (23), která se stále léčí na klinice v tureckém Istanbulu, donedávna se jen spekulovalo. Ty vyvolala fotografie, kterou Týnuš zveřejnila na svém Instagramu. Následně exkluzivně pro eXtra.cz promluvil její partner Viktor Hajíček (33), že Týnuš se jen tak do Česka nedostane - léčba je komplikovaná. Teď se konečně vyjádřila plameny zmrzačená kráska. A její slova zasáhnou nejspíš všechny...

Mladičká Týnuš Třešničková i po šesti měsících zůstává v turecké nemocnici. A zřejmě jí není vůbec do smíchu… Popáleniny, ke kterým přišla při tragické nehodě s ohněm v istanbulské restauraci, se špatně léčí – o čemž mluví i její poslední snímek. Je odříznutá od rodiny a přátel. I když ji její nejbližší často navštěvují, musí se cítit velmi osamělá.

„Jít ven, nadechnout se čerstvého vzduchu a užívat si hezkého počasí se svými přáteli je to největší bohatství. Važte si toho, protože někteří by za to dali cokoliv,“ vyslala hodně smutný vzkaz svým fanouškům a všem v tuto chvíli musí být jasné, jak se asi cítí.

Týnuš by se snad měla brzy dostat zpět do Česka, jenže zatím nikdo neví, kdy tomu tak bude. Záleží ale na tom, jak bude její tělo reagovat na celkovou léčbu. „To je těžké říct. V řádech týdnů. Přesný termín nelze určit, bohužel,“ řekl eXtra.cz přítel Týnuš Třešničkové, obchodník s mobilními telefony Hajíček.

Mohlo by vás zajímat

Další články