Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Bolestivý rozvod zadržuje v sobě: Agáta Prachařová se připravuje na bitvu s Jakubem

Zdroj: archiv, profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
rozvod
Vypadá to na klid před bouří... Tak se dá uvažovat o krachujícím manželství Agáty Prachařové. Rozvod je zřejmě na spadnutí, alespoň soudě podle toho, jak se bývalá modelka vyjádřila pro eXtra.cz. Oba manželé si moc přáli zachránit své manželství, to se pomalu ale jistě řítí do té nejsmutnější fáze.

„Moc ráda bych o tom mluvila, ale nemohu. Velmi se omlouvám,“ řekla eXtra.cz Agáta, která možná dostala pokyny od svého advokáta, aby se nevyjadřovala a nenapáchala tak škody, které by jen těžko vrátila. „V tuto chvíli to nejde,“ zopakovala maminka syna Kryšpína a dcery Mii.

Pokud se totiž Agáta a Jakub, kteří poslední týdny tráví především odděleně, potkají u soudu, bude to válka. Řešit budou muset nejen výchovu společné dcery, ale i majetek. A jak to v těchto případech bývá, každý si bude chtít pro sebe urvat co nejvíc…

Není to poprvé, co slavné manželství bojuje o přežití. Koncem dubna modelka oznámila rozchod s hercem a otcem dvouleté Mii. Jakub se nadlouho vystěhoval buď ke kamarádům do Krkonoš, anebo později za prací do Brna. Nakonec přišlo velké usmíření. Ale jen na chvíli… Předtím Agáta odcestovala do Izraele a před odletem dokonce stihla podepsat rozvodové papíry. Teď to vypadá, že pokusy o záchranu manželství jsou zbytečné.

Zda se Agátě a Jakubovi podaří takřka nemožné, je zatím ve hvězdách. Z Agátina hlasu bylo ale znát, že tentokrát je pevně rozhodnutá a na soudní bitvu připravená. Otázkou je, co by se muselo stát, aby manželství společně alespoň kvůli dětem zachránili.

Související články

Další články