Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bolestivé zranění při sexu? Eva Decastelo tvrdí, že to má z koupelny

Zdroj: eXtra.cz, facebook.com
+ Dalších 19 fotografií
Co jí je?
Stačila malá chvilka nepozornosti a pořádný úraz byl na světě. Krásná moderátorka Eva Decastelo teď musí chodit za pomoci francouzské berle. Co je jí přesně stalo? Eva se prý zranila v koupelně...

Ve vaně se člověk může vykoupat, utopit a nebo si užít divoký sex. Evu Decastelo (40) jsme potkali na zahájení Motosalonu 2019 v Letňanech, kde si prohlížela luxusní kousky a novinky ze světa motorů. A dost nás zaskočilo, že se trochu belhala a opírala o berli. Eva nám s úsměvem řekla, že ve vaně se člověk může zranit i při koupeli.

„Během koupání jsem vstala ve vaně a podjela mi noha. Bohužel tak nešikovně, že to odnesly vazy v koleni. Teď musím chodit za pomoci francouzské hole, což není vůbec nic příjemného. Ale lepší se to, každopádně v momentě, kdy se mi to stalo, jsem trpěla jako zvíře,“ svěřila se Eva.

Teď už ví, že i při lázni je třeba být na pozoru. A sex prý v tom roli opravdu nehrál. „Ne to opravdu ne, To bych neměla jen berli, ale chodila bych se sádrou celá,“ usmívala se Eva, která tak dala najevo, že její manžel René bude v posteli pořádný nadsamec.

Související články

Další články