Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bolestivé vzpomínky Agáty Hanychové: Rozchod v těhotenství bych nepřála nikomu

Agáta a Jaromír spolu působí šťastně.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 6 fotografií
minulost

Influencerka Agáta Hanychová (37) je v radostném očekávání, Se svým partnerem mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53) čeká miminko. Ačkoliv jsou spolu teprve krátce, o společném dítěti snili prý hned od začátku. Miminko jednoho z nejsledovanějších párů českého showbyznysu bylo plánované. V živém streamu na svém Instagramu se nastávající trojnásobná maminka rozpovídala, jak začátek těhotenství prožívá a jak se na sourozence těší její děti ze dvou předchozích vztahů. 

Není to lehké

Bývalá modelka Agáta Hanychová svým followerům zase práskla pár pikantností ze svého soukromí a zejména to, jak prožívá své třetí těhotenství. Influencerka, která se nebojí říct na plná ústa, co si o kom myslí, na svém Instagramu přiznala, že pro ni období očekávání příchodu miminka na svět, rozhodně není žádnou procházkou růžovým sadem. Mohlo by to ale prý být i horší.

"Třetí těhotenství je těžší, protože jsem starší. Ale jen z tohoto pohledu," prozradila Hanychová v živém vysílání, které často probíhá v době, kdy se věnuje domácím činnostem, jako je například vaření. "Nejhorší těhotenství bylo s Miou, protože jsem se s Kubou rozcházela a tohle bych nikomu nepřála. Byla jsem na tom psychicky špatně a jsem ráda, že je Mia zdravá," zavzpomínala dcera herečky Veroniky Žilkové na dobu, kdy čekala miminko se svým tehdejším manželem Jakubem Prachařem (39).

Svůj současný požehnaný stav bere Agáta zodpovědněji a dokonce prý přestala kouřit. Cigarety, ale vyměnila za dobroty a místo za dva jí prý za šestnáct. Ve spojitosti s těhotenskými chutěmi se už minule svěřila, že Jaromíra štve její momentální závislost na sušenkách. "Já asi snad vím, co mám v těhotenství jíst a co ne!" čertila se nastávající maminka na sociální síti.

Tajné jméno i pohlaví

Vzhledem k temperamentu obou partnerů je dost pravděpodobné, že se jejich česká domácnost občas teleportuje do Itálie, na jménech pro kluka nebo holčičku mají prý jasno. "Vybíráme jména tak, aby neměla svátek. Mia totiž není v kalendáři," vysvětlila Hanychová. Ovšem jak jméno, tak pohlaví miminka si budoucí rodiče chtějí nechat pro sebe až do porodu, u kterého prý Soukup rozhodně nesmí chybět. "Přece tam nebudu hekat sama," řekla těhotná Agáta pěkně od plic.

Hanychová se Soukupem měli zřejmě z počátku plány tajit Agátin jiný stav co možná nejdéle. Redakce eXtra.cz ale jejich sladké tajemství velmi rychle prokoukla. „Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní,“ potvrdily nám tehdy hned dva na sobě nezávislé zdroje z blízkosti páru.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy