Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Bolestivé cesty za krásou: Missky Kopíncová a Spergerová prozradily, co si nechaly upravit

Denisa Spergerová a Karolína Kopíncová prozradily, jaké zákroky podstoupily
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Dvojrozhovor

Miss Czech Republic 2020 Karolína Kopíncová (23) a Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová (21) nám v rozhovoru prozradily, jaké plastické operace už stihly za svou kariéru podstoupit i jak si udržují své dokonalé postavy. Podělily se s námi taky o tipy, jak zaručeně uspět v modelingu.

Estetické zákroky a plastické operace

Jaké estetické zákroky jste podstoupily?

Denisa: Mám udělaná prsa a pusu. To je všechno, víc toho nemám.

Karolína: Já jsem si letos v dubnu nechala udělat poprsí, minulý rok v dubnu jsem si nechala udělat nos a aktuálně si nechávám rovnat zuby. Nevím ale, jestli se rovnátka počítají. Žádná z těch změn ale není výrazná, chtěla jsem, aby zákroky vypadaly vkusně, což třeba právě implantáty MOTIVA plně splňují.

Je v dnešní době důležité, aby šla modelka tzv. pro kudlu?

Denisa: Já si myslím, že to důležité není. Vždycky záleží, jak se člověk cítí. Se vším, co jsem podstoupila, jsem ale spokojená.

Karolína: Já to nedokáži posoudit z pohledu profese, ale z osobní stránky jsem ráda, protože se cítím dobře. Dlouho jsem si změnu přála. V dnešní době je svět modelingu tak otevřený, že se hledají nejrůznější typy. Není proto potřeba se upravovat, důležité je to, co vychází zevnitř, ať už je to vnitřní spokojenost, nějaká atypičnost...

Jak se stát úspěšnou modelkou?

Jaký je váš modelingový vzor?

Denisa: Jeden jediný modelingový vzor nemám. Obdivuji spoustu modelek, hlavně pak Victoria's Secret modelky.

Karolína: Já se inspiruji všemi směry. Co se týká Česka, tak je to určitě Karolína Kurková, její cesta je totiž velmi zajímavá. Dál pak zmíním vítězky světových soutěží jako Prianku Chopru a další.

Podělíte se s námi o vaše nejlepší tipy pro krásnou postavu?

Karolína: Já jsem hrozný jedlík, mám moc ráda českou kuchyni, omáčky, knedlíky. Takže se snažím během pracovního týdne dodržovat stravu tak, že si nedávám moc sladkého ani smaženého a o víkendu si pak dám to, na co mám chuť. Než abych se omezovala dietami, radši si dám jídlo, na které mám chuť, a pak si o to víc zacvičím.

Denisa: Cvičím třikrát týdně. Do fitka chodím posilovat a běhat. Můj jídelníček pak vypadá tak, že se snažím jíst zdravě a nepodporuji fastfoody. Že bych se ale nějak drasticky omezovala, to ne.

Jak v modelingu uspět?

Denisa: Nejdůležitější je podle mě osobnost.

Karolína: Podle mě pozitivní naladění. Když přijdete do práce a máte focení, nikoho nezajímá, že máte špatný den. I když se necítíte dobře, musíte to zahrát. Takže symptatičnost, vnitřní nastavení, pracovitost a hodně trpělivosti, protože nic není zadarmo.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy