Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Bolestivá zpověď Johanky ze Survivoru. Má sestra spáchala sebevraždu, přiznala

+ Dalších 7 fotografií

Tomáš Weimann vítězství v Survivoru podmiňoval svým silným životním příběhem, Martin Konečný zase tvrdil, že na ostrově prošel největší proměnou. Zpětně je ale zřejmé, že největší bojovnicí byla nejspíš Johanka Fabišíková, která se rozhodla, že své soukromí odhalí až po vypadnutí ze show. Přímo ve studiu eXtra Hosta se rozpovídala o sebevraždě sestry. 

Johana Fabišíková sice na titul Survivor 2023 nedosáhla, mnozí diváci této show ji za vítězku ale považují. A to především kvůli tomu, že ty nejzásadnější kroky ve hře udělala právě ona a se svými soupeři mnohdy hýbala jako s figurkami na šachovnici.

V Survivoru soukromí tajila

Přestože se mohlo zdát, že Tomáš Weimann si vítězství zasloužil víc kvůli svému silnému životnímu příběhu, Fabišíková, která na ostrově ze svého soukromí odhalila jenom minimum, nyní promluvila o svých životních strastech a nutno říci, že z jejích slov jde mráz po zádech. Nejenže vyrůstala jenom s maminkou a babičkou a přiznává, že mnohdy neměly co jíst, ale promluvila i o sebevraždě milované sestry.

“Zemřela mi sestra. Starší, jediná. Už je to dlouho,” uvedla ve studiu pořadu eXtra Host Fabišíková, která má sice dnes ještě dva sourozence, ti mají ale již jiného otce.

Sebevražda milované sestry

“Byla to taková náhlá, nečekaná ztráta pro celou rodinu. Byl to velký šok. Nikdo to nečekal. Dostávala jsem se z toho dlouho, nedá se s tím smířit,” dodala Johanka, které jsme se zeptali, jak její sestra přišla o život.

“Ona spolkla léky. Sebrala si život. To je něco, s čím, když máš čtrnáct let, tak nechceš soupeřit ve své hlavě, že ti zemřela sestra, která se rozhodla zemřít. Je to ale něco, co mi pomohlo svým způsobem do života. Nikdy se necítím sama. Chybí mi tu. Je to těžké. Člověk se naučí s tou bolestí žít,” popsala Johanka, která toto temné období svého života vytěsnila ze svých vzpomínek.

V Survivoru nechtěla být litovaná

“Já si to nepamatuju. Je to období, které mám v mlze. Pamatuju si ten den, pár dní potom, pamatuju si pohřeb, momenty, kdy k nám přišla rodina. Ono to bylo tak silné, těžké a bolavé, že člověk vytěsňuje. To se stalo i mně. Je tam hodně věcí, které si nepamatuju,” dodala Fabišíková, která v rozsáhlém rozhovoru promluvila i o náročném dětství. A prozradila, proč na rozdíl od svých soupeřů neodhalila své soukromí v Survivoru.

“Nechtěla jsem se prezentovat takto. Nechtěla jsem získávat sympatie přes lítost,” říká natvrdo Johanka. Celý rozhovor si pusťte ve videu uvnitř článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy