Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Bolestivá zpověď Artura Štaidla o Ivetě Bartošové: Na výročí smrti jsem odjel, přiznává

Artur Štaidl poodkryl soukromí.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Herminapress/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
zpověď

V dubnu uplynulo přesně deset let od doby, kdy si Iveta Bartošová sáhla na život. Popová diva po sobě zanechala jediného syna Artura, kterému je již 27 let. O své mamince na veřejnosti příliš nemluví, hradbu mlčení však prolomil v pořadu Tobogan Aleše Cibulky, v němž zavzpomínal na své dětství. 

Život Ivety Bartošové byl protkán mnoha skandály. Zpěvačka, která se rozhodla před deseti lety ukončit svůj život skokem pod vlak, po sobě zanechala syna Artura Štaidla. Ten o svém dětství hovoří na veřejnosti nerad, výjimku však udělal v pořadu Aleše Cibulky Tobogan.


Na svou maminku vzpomíná v dobrém, ale jak sám přiznává, její sláva mu v určitých chvílích komplikovala život. Artur, jenž si své soukromí střeží jako oko v hlavě, se neustále stával středem pozornosti. "Jsem samozřejmě hrozně rád za maminku, jsem strašně rád za fanoušky, který má, ale je to taková další věc, na kterou si člověk musí po nějaké době zvyknout. Přece jenom mě poznávají lidi na ulici, baví se se mnou a je pravda, že ze začátku to ne vždycky bylo příjemný,“ říká Štaidl.

Doporučené video: Artur Štaidl na premiéře minisérie Iveta:


Artur zavzpomínal na své dětství

Artur zavzpomínal i na to, jak byl jeho blízký kamarád nervózní, když měl jít k nim domů a s Ivetou se potkat. "Mám vlastně už jenom, myslím, jednoho kamaráda, se kterým se aktivně bavím, který měl možnost moji mamku ještě poznat. A říkal, že byl hrozně nervózní, když měl jít k nám, a doteďka mi stále připomíná, že to byla nejhodnější ženská, kterou poznal, a že jak byl nervózní, tak to bylo vlastně strašně zbytečný,“ vzpomíná.


Arturovo dětství nebylo jednoduché a dodnes si své soukromí bedlivě hlídá a na veřejnosti o své mamince příliš nemluví. "Já to mám nastavené ve svojí hlavě poměrně už dost dlouho tím způsobem, že si tyhlety věci řeším o samotě ve svém soukromí. Nesnažím se to dávat nějak moc najevo. Nejsme zvyklí na to, že s námi někdo cizí začne mluvit na ulici,“ přiznal upřímně.

Na výročí smrti odcestoval z republiky

Vzhledem k tomu, že zpěvačka bojovala se svými démony a svůj žal mnohdy utápěla v alkoholu, Štaidl má i několik vzpomínek, které by nejraději vymazal. „Člověk, kterému je 12 či 13 let, by měl mít jiné vzpomínky. Ty moje jsou takové, jaké jsou. Mám jich i několik poměrně nepříjemných. Opravdu to nebylo jednoduché,“ zavzpomínal již dříve pro TV Nova, jak jsme psali.29. dubna uplynulo přesně deset let od chvíle, kdy si zpěvačka sáhla na svůj život. Artur se v tomto období rozhodl vycestovat mimo Českou republiku. "Vlastně i letos jsem na výročí její smrti odjel mimo republiku, abych se tomu všemu vyhnul a měl klid,“ vysvětlil Ivety jediný syn.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy