Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Bolestivá zpověď Andrey: Maruško a vy ostatní, čtěte, jak to doopravdy bylo

Bolestivá zpověď Andrey: Maruško a vy ostatní, čtěte, jak to doopravdy bylo
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
OBRANA VDOVY
Od chvíle, kdy se v úterý roznesla zpráva o tom, že zemřel Jiří Pomeje (†54), na mobilu jeho manželky Andrey (30) pípají ob pár vteřin nenávistné vzkazy přející jí to nejhorší. „Je to peklo a neuvěřitelná křivda,“ posteskla si pro eXtra.cz. Teď navíc vydala sáhodlouhý status, v němž se brání vůči slovům spisovatelky Marie Formáčkové, která jí vyčítá, že opustila muže s rakovinou v nejtěžších chvílích. Jsou to silná slova!

„Je mi nesmírně smutno, že v téhle době jsem nucená tyto řádky psát, ale to, co se děje, mě strašně bolí! Byla jsem přesvědčená, že teď už nemá smysl cokoliv říkat, protože to prostě nic nezmění. Když jsem četla komentáře lidí, kteří vůbec nic nevědí, ani z procenta netuší realitu a dávají Jirkovu smrt za vinu mně, řekla jsem si, že to nějak zvládnu, i když mi to ubližovalo. Ale když pak čtete názory někoho, jako je Marie Formáčková, kterou máte rádi a vážíte si jí, tak to prostě nejde přejít,“ začala Andrea v prohlášení.

"Maruško, vím, že jste Jirku milovala a on vás, znáte ho tak dlouho. Víte, že to byl skvělý chlap, hodný, empatický člověk, který by se pro všechny z celého srdce rozkrájel. Ale také spoustu věcí zveličoval, ne-li si úplně vymyslel. Nevíte bohužel nic, co se u nás za poslední roky (ještě před nemocí) dělo. Ví to jen moje a Jirkova rodina a nejbližší přátelé. Řekla jste, že byste muže s rakovinou z domu nevyhodila, to ostatně je nejčastější názor všech, co mě lynčují,“ pokračuje vdova po Jiřím Pomeje

Bála se ho

„Jenže je to lež! Prosím, dokážete si představit, že každý den neděláte nic jiného, než se snažíte všemi způsoby, aby se člověk, kterého milujete, vyléčil? Víte a snažíte se ho celou tu dobu přesvědčovat, že ten život, který žil, nebyl zdravý. Večery probrečíte, aby to on a dítě nevěděli, a ráno zase pozitivně, jako by to byla chřipka, jedete do něj nálož podpory. On se utěšoval svým způsobem a já ho chápala a odpouštěla mu to,“ píše dýdžejka.

„Jenže pak vidíte, jak kvůli tomu chřadne. A když jsem ho loni odvezla do nemocnice, myslela jsem, že o něj přijdeme. Byla jsem tam každý den. Spala tam, když měl úzkosti a ataky z abstinence a závislosti na lécích. V lednu, když mu byl odoperován hrtan a bylo potvrzeno, že nikde nic jiného není a je zdráv, doufala jsem, že teď celý svůj život přehodnotí. Změní. Bude tu pro nás, ale nestalo se! Bylo to ještě horší. Psychologa odmítal. Bála jsem se jeho odchodu ven a umírala strachem, v jakém stavu přijde,“ svěřila se na Facebooku Andrea Pomeje

Dcera měla strach

„Maruško a vy všichni ostatní: Dokážete si vůbec představit, jaké je to milovat člověka, který odmítá vaši pomoc? Jaké je to, když se s malým dítětem před ním musíte zamykat v pokoji a počkat, až vystřízliví? Jak je to těžký od takového člověka odejít, protože každé ráno je to zase ten úžasný, hodný, empaticky muž? Vydržela jsem to až do dubna. Vážila jsem 49 kg. Nemohla jsem jíst a Anička se doma bála,“ šokuje Andy.

„Chtěla jsem odejít nejdřív já. Řekla jsem mu, ať si všechno nechá. On to odmítl a opilý si tu před domem udělal svou One man show pro média. Čekala jsem, jak se bude chovat. Jestli začne opravdu žít tak, jak má. Že když ho neprobrala nemoc a to, že skoro umřel, tak ho třeba probere tohle. Jenže ne! Nic nepochopil. Nový vztah jsem si našla v srpnu. Za 5 měsíců. Jen jsem chtěla znovu žít!“ vysvětluje všem kritikům situaci.

Ti ji nenávistnými vzkazy zahrnuli už pár hodin po úmrtí Jiřího Pomeje a je otázkou, zda tohle nevezmou jen jako vodu na svůj nenávistný mlýn.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy