Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bolestivá rána pro Vojtu Kotka (31): Náhle mu zemřel tatínek, cimrmanolog Václav Kotek

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Smutná zpráva
Zcela nečekaná smutná zpráva zasáhla herecký svět. Ve věku 66 let zemřel herec a manažer Divadla Járy Cimrmana Václav Kotek. Tatínek herce Vojty Kotka (31) byl nalezen mrtev ve svém domě na Karlštejně, zřejmě se nešťastnou náhodou zabil pádem ze schodů.

Někdejší kulisák, posléze herec a následně manažer Divadla Járy Cimrmana Václav Kotek je po smrti. O smutné zprávě informoval server Blesk.cz. Podle informací portálu ho našli bez známek života pod schody, z nichž zřejmě spadl. Tragická novinka se prý ke kolegům Kotka donesla až dnes, například Zdeněk Svěrák dle slov své manželky nic nevěděl.

Šokovaný byl i Jan Hraběta. "Jsem ve Francii a nic nevím," uvedl. Nic netušil ani Jaroslav Weigel, který měl s Kotkem na pátek domluvenou schůzku. "Měl se u mě dnes dopoledne zastavit, měl mi vrátit nějaké kresby na výstavu. Ale nedorazil, ani nezavolal. Netuším, co se děje," svěřil se Weigel Blesku.

Václav Kotek začínal jako kulisák, později se stal hercem a v Divadle Járy Cimrmana hrál v celkem 12 hrách. Na kontě má i několik snímků, jako například Kulový blesk, Rozpuštěný a vypuštěný a Nejistá sezóna.

Na tomto světě po sobě Václav zanechal syna, známého herce Vojtu Kotka, kterého podporoval v jeho kariéře. Kotek se už jako třináctiletý kluk objevil v prvním televizním filmu a tatínek mu byl velkou oporou.

Související články

Další články