Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Bolest z Bieberova podrazu léčí kolouškem: Tohoto slaďouše si Selena Gomez odvlekla do hotelu!

Selena si hojí rány rychlovkou s kolouškem!
+ Dalších 81 fotografií
Když přišla zpráva o zásnubách Justina Biebera (24) s modelkou Hailey Baldwin (21), Selena Gomez (25) málem spadla z jachty. Na luxusním plavidle nedaleko New Yorku tráví zpěvačka poslední dny, které jsou pro ni obzvlášť kruté. Rozhodla se ale spravit si hořkou pachuť v ústech a do hotelu odvlekla výrazně mladšího hošíka!

Tentokrát ne rychlé občerstvení, ale sex na jednu noc! Selena Gomez konečně prozřela a zjistila, že existují lepší způsoby, jak zahojit bolavé srdíčko než cpaní se kalorickými bombami!

Zpěvačku v poslední době stíhá jedna rána za druhou a zpráva o zásnubách Justina Biebera a Hailey Baldwin byla posledním hřebíčkem do rakve. A jelikož si nyní užívá na jachtě v New Yorku, kde není o muže nouze, jednoho si včera odvlekla do hotelu!

A přestože je od pohledu výrazně mladší než Selena, pochybujeme, že na hotelovém lůžku hráli pexeso. Z minulosti víme, že zpěvačka umí být pořádná rajda, která když něco chce, tak to taky dostane. The Weeknd (28) by mohl vyprávět!

Bedliví paparazzi navíc chlapce viděli odcházet až v dopoledních hodinách, takže buďto to byla vážně dlouhá partie, anebo v Seleně našel pořádné zalíbení!

Mohlo by vás zajímat

Další články