Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Bolest nohou i přívaly energie: Hvězdy StarDance mají za sebou první tréninky

+ Dalších 10 fotografií
stardance 2019
Desátý ročník oblíbené taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží. Všech 9 tanečních párů už se poctivě pustilo do tréninků a zatímco někteří soutěžící jsou plní energie, jiným už po prvním tréninku došlo, že následujících několik měsíců bude fyzicky opravdu náročných. Kdo trénuje i v době, kdy už nemusí a koho už naopak bolí nohy?

Hvězdy desátého ročníku soutěže StarDance mají za sebou první tréninky. Tanečníci a tanečnice dali už napoprvé svým svěřencům pořádně zabrat a rozhodně je nešetřili. Zatímco některé páry srší energií, jiné se potýkají s bolestí, která je bude doprovázet ještě několik dalších měsíců.

Spisovatelka Radka Třeštíková pod vedením tanečníka Tomáše Vořechovského skutečně dře. Nejen, že poctivě trénuje s ním, ale po skončení tréninku dokonce tančí i sama. Ambiciózní pár je zřejmě odhodlaný si dojít pro vítězství. S bolestí nohou se pak potýká youtuber Kovy, vlastním jménem Karel Kovář, kterému dal už první trénink pořádně zabrat. Tanečnice Veronika Lišková ho zřejmě nešetřila a Kovyho čeká několik náročných měsíců.

Trénink mají za sebou i zpěvačka Tonya Graves a zpěvák Xindl X. I těmto hudebním hvězdám dali jejich tanečníci pořádně do těla a není pochyb o tom, že se všichni pořádně zapotili. Odhodlání všech párů je neskutečné a vypadá to, že v ročníku StarDance 2019 si budou všichni navzájem zdatně konkurovat. Premiéra na skutečném tanečním parketu čeká soutěžící už letos na podzim a podle nadšení, se kterým se do prvních tréninků vrhli, to bude skutečně stát za to.

Mohlo by vás zajímat

Další články