Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Bolest mě málem rozežrala zaživa: Těhotná A.N.D.U.L.A prom­luvila o životě s nevěrníky

A.N.D.U.L.U všichni podvádějí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
V kůži A.N.D.U.L.Y (28) by teď nechtěl být vůbec nikdo. Po půl roce manželství odešla od Petra Mikšíčka, protože se dle svých slov šíleně zamilovala do podnikatele Františka Doležala, se kterým otěhotněla. S tím jí ale vztah také neklapl. Nyní je těhotná a sama. Navíc se na sociální síti svěřila, že ani jeden z partnerů nebyl zřejmě nejvěrnější.

A.N.D.U.L.A se proslavila tak, že na svém Instagramu dlouho avizovala pompézní svatbu, která ji čekala s Petrem Mikšíčkem. Na obřad skutečně došlo, ale za pár měsíců byl velké lásce konec. A.N.D.U.L.A se totiž zamilovala do Františka Doležala, se kterým následně otěhotněla.

Ten ale před a zřejmě i během těhotenství kontaktoval jiné ženy a předchozí Mikšíček jakbysmet. A.N.D.U.L.A se s tím svěřila na Instagramu.

„Když jsem odcházela od manžela, vypisoval jiným ženám a zval je na rande. Když jsem opouštěla skvělýho chlapa (Mikšíčka), protože jsem se šíleně zamilovala, tak jsem neviděla ani neslyšela,“ říká jedna z našich nejznámějších influencerek.

Doležal má škraloup větší. Ve vztahu s A.N.D.U.L.O­.U zřejmě „trpěl“, a tak si psal s jinými ženami. Možná i něco víc. Kolik jich bylo? „Desítky žen. Všichni se mi smáli. Nikdo mi nic neřekl. Přišel mi jeden anonym. Potřebovala jsem důkaz. On se mi vysmíval, že se nic nedozvím. Zapíral i ty zkurvený screeny, který jsem mu ukazovala,“ rozčiluje se budoucí maminka v diskuzi ohledně jeho pravděpodobných nevěr a dodává, jaké rady dostala od okolí.

„Mám prý dělat, že se nic nestalo. Copak to jde? Tatínek se tahá bůhví kde a já věčně sama. Odstěhovala jsem se. Bolest mě málem rozežrala zaživa,“ přiznává.

František má pro svoje eskapády originální vysvětlení. „On mi pořád říkal, jak ho ženy přede mnou nemilovaly, a proto jim to dělal. Mně pak řekl, že se necítil být milován, proto to dělal mně, jenže tu jeho sebelásku nedokáže ani z desetiny vykompenzovat láska ženy,“ práskla A.N.D.U.L.A.

Pravdou je, že situaci matky samoživitelky jí teď nikdo nezávidí. Sama prohlásila, že musí teď více pracovat, aby vydělala peníze do zásoby.

Mohlo by vás zajímat

Další články