Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Bolest kvůli nenarozenému synovi! Zoufalá Dara Rolins přemýšlí o RADIKÁLNÍM ŘEŠENÍ! Unese to Rytmus?

Bolest kvůli nenarozenému synovi! Zoufalá Dara Rolins přemýšlí o RADIKÁLNÍM ŘEŠENÍ! Unese to Rytmus?
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 14 fotografií
Je to obrovská bolest a Dara Rolins (43) už neví jak dál. Její partner Rytmus (38) touží po miminku, chtěl by syna. Ale Dara není schopná toto velké chlapské přání splnit. Dara tedy uvažuje o radikálním řešení. Zvládne to? A co na to řekne Rytmus?

Zpěvačka Dara Rolins (44) by ráda své dceři Lauře, jejímž otcem je hudebník Matěj Homola, pořídila sourozence. Už čtyři roky do toho s Rytmusem buší jako králíci, ale ono to nejde.

Můžete mít peněz, kolik chcete, můžete exhibovat na Instagramu s luxusním zbožím... Ale syna vám to nenahradí. A Rytmus to cítí. Dělá machry na fanoušky, ale potomka mu tohle nezajistí

Přirozenou cestou to asi nepůjde. Dara hodně uvažovala také o umělém oplodnění

"Když se podívám třeba na herečku Sarah Jessicu Parker, tak ta nechala oplodnit svoje vlastní vajíčka a miminko jí odnosila jiná žena. Co se týče mě, tak tuto cestu nevylučuji v případě, že by nebyla jiná možnost. Hlavní je přece výsledek a tím je v tomto případě zdravé miminko," uvedla Dara pro Blesk.

Jenže tohle je pouze jeden z plánů. Také je možné, že by pár dítě adoptoval. Ale Rytmus chce mít doma vlastní krev... Není divu, že pár zažívá dusnou atmosféru.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy