Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Bolest kvůli nenarozenému synovi! Zoufalá Dara Rolins přemýšlí o RADIKÁLNÍM ŘEŠENÍ! Unese to Rytmus?

Dara Rolins by ráda měla další dítě, ale ono to nejde.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Je to obrovská bolest a Dara Rolins (43) už neví jak dál. Její partner Rytmus (38) touží po miminku, chtěl by syna. Ale Dara není schopná toto velké chlapské přání splnit. Dara tedy uvažuje o radikálním řešení. Zvládne to? A co na to řekne Rytmus?

Zpěvačka Dara Rolins (44) by ráda své dceři Lauře, jejímž otcem je hudebník Matěj Homola, pořídila sourozence. Už čtyři roky do toho s Rytmusem buší jako králíci, ale ono to nejde.

Můžete mít peněz, kolik chcete, můžete exhibovat na Instagramu s luxusním zbožím… Ale syna vám to nenahradí. A Rytmus to cítí. Dělá machry na fanoušky, ale potomka mu tohle nezajistí.

Přirozenou cestou to asi nepůjde. Dara hodně uvažovala také o umělém oplodnění.

„Když se podívám třeba na herečku Sarah Jessicu Parker, tak ta nechala oplodnit svoje vlastní vajíčka a miminko jí odnosila jiná žena. Co se týče mě, tak tuto cestu nevylučuji v případě, že by nebyla jiná možnost. Hlavní je přece výsledek a tím je v tomto případě zdravé miminko,“ uvedla Dara pro Blesk.

Jenže tohle je pouze jeden z plánů. Také je možné, že by pár dítě adoptoval. Ale Rytmus chce mít doma vlastní krev… Není divu, že pár zažívá dusnou atmosféru.

Související články

Další články