Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bolek Polívka vyrazil do Varů s rodinou: Tři nejmladší děti vyrostly do krásy

Bolek Polívka se objevil ve Varech s manželkou i dětmi
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
karlovy vary

Herec Bolek Polívka (72) vyrazil na filmový festival do Karlových Varů nejen se svou půvabnou manželkou Marcelou (52) ve dvou vozech, protože jim dělaly doprovod i jejich ratolesti - Jan, František Antonín a Mariana, které už svým vzhledem dávno nepřipomínají děti.

Herec Bolek Polívka se na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech objevil s manželkou Marcelou, ze které nemohl oči spustit. Na červeném koberci se prošel i se svými nejmladšími dětmi, fešnými syny Janem a Františkem Antonínem, kteří Polívkovi již přerostli přes hlavu, a dcerou Marianou, ze které je krásná mladá slečna.

Početná a talentovaná rodinka Bolka Polívky

Bolek Polívka má ještě z předchozích vztahů dceru Annu Polívkovou a syna Vladimíra Polívku, kterého má s  herečkou Chantal Poullain. Oba jdou ve šlépějích svého otce a jsou z nich úspěšní herci. Nejstarší dceru, také herečku Kamilu Polívkovou, má s bývalou partnerkou Stanislavou. Tři nejmladší děti má pak se svou současnou manželkou Marcelou.

Jakým směrem se vydají jeho nejmladší děti, to je zatím otázkou. Syn Jan Polívka je podle všeho velký talent v basketbalu. V galerii se podívejte, jak jim to na červeném koberci slušelo.Související články

Další články