Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Pyšný tatínek Bolek Polívka. Dceru Marianu hodlá před nápadníky střežit, prý jim nic nedaruje

+ Dalších 26 fotografií

Bolek Polívka je pyšný tatínek celkem šesti dětí. Na slavnostní premiéru nového snímku Sucho dorazil společně s manželkou a svými třemi nejmladšími potomky. Po dlouhé době do společnosti vyvedl dceru Marianu, která vyrostla do krásy. Právě o ní se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz a přiznal, že je připraven odhánět nápadníky. 

Bolek Polívka má kupu dětí. Tři nejmladší vyvedl na premiéru zbrusu nového filmu Sucho. Nejvíce překvapila svou proměnou šestnáctiletá Mariana, ze které vyrostla pořádná kočka. Toho si je vědom i úspěšný herec, a jak přiznal v rozhovoru pro eXtra.cz, je připraven odhánět nápadníky všemi možnými prostředky.


"Nápadníky zatím odhánět nemusím, ale to víte, že máme všechny ty smysly nastavené, nejen já, ale také její bratři, i Vladimír. Jsme v tomto nastražení a jsme připraveni bránit tuto nádhernou pevnost," směje se. "Víme, jak život chodí, a víme, že některé věci se dějí a nejsou ubránitelné. To není otázka vůle ani osudu, ale jemných záchvěvů duše," dodává.

Polívka se nechává dětmi inspirovat

"Ona má 16 let, takže ona se teprve hledá. Je taková živá a hezká," vysvětluje. Zda bude kráčet v hereckých šlépějích, to ovšem zatím není jisté. "Ta branže je drsná, ale já bych rozhodně neodrazoval své děti od herectví. Vím o těch všech úskalích a vichřicích, jaké to může přinášet, ale zase na druhou stranu když se to povede, je to krásná cesta a prostřednictvím našeho povolání se dovídáme hodně o lidech," vysvětluje.Jaký je Bolek Polívka tatínek? Zastává prý spíše volnou výchovu a dětem se snaží do věcí příliš nezasahovat. "Já bych je od ničeho neodrazoval. Já se snažím ty své děti spíše sledovat a učit se od nich, než aby se učily ony ode mě," říkal na projekci snímku Sucho. S dětmi má Bolek dobrý vztah, pravidelně se i dívají na jeho filmy a svého tatínka prý i kritizují a radí, co mohl udělat lépe. "Oni jsou takoví ti správní kritici. Teď zrovna viděli to Sucho a myslím, že to ocenili," říká Bolek.

Polívka je otcem celkem šesti dětí, tří dcer a tří synů. Jeho nejstarší dcerou je Kamila, kterou na svět přivedla jeho první manželka Stanislava Polívková. Následovala Anna Polívková, kterou má s herečkou Evelynou Steimarovou. Následně vstoupil do manželství se Chantal Poullain, s níž má syna Vladimíra. Manželkou Bolka Polívky od roku 2020 je Marcela Polívková, se kterou žili jako partneři předtím už delší dobu a mají syny Jana Boleslava, Františka Antonína a dceru Marianu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy