Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Bolek Polívka (72) juchal jako zamlada: Předvedl, jak se má slavit premiéra

Bolek Polívka vzal do společnosti svou šarmantní partnerku Marcelu.
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
premiéra

V nové komedii Srdce na dlani se vůbec poprvé setkávají Bolek Polívka (72) s Vladimírem Polívkou (32) v rolích otce a syna. Na samotné slavnostní premiéře však Bolek musel svého syna zastoupit, protože Vladimír se nedostavil. Bylo poznat, že oblíbený herec je skutečný profesionál. Nejenže přišel jako jeden z prvních hvězdných hostů, ale také bavil společnost a po boku své milované ženy odcházel jako jeden z posledních. Redaktoři eXtra.cz byli u toho.

V kině Lucerna proběhla v pondělí premiéra filmu Srdce na dlani režiséra Martina Horského a producenta Tomáše Hoffmana. Slavnostní večer si nenechala ujít řada hvězd, které v komedii zazářily, avšak jejich sestava nebyla kompletní.

Jedním z nejočekávanějších momentů večera měl být příchod Bolka Polívky a jeho syna Vladimíra, kteří se na filmovém plátně setkali vůbec poprvé jako otec a syn. Společné setkání na červeném koberci se ale nakonec nekonalo kvůli nepřítomnosti Vladimíra, avšak táta ho dokázal dokonale zastoupit.

Bolek Polívka dorazil na premiéru se svou krásnou ženou Marcelou mezi prvními hosty a ve velmi dobré náladě se usadili v salonku. Později se k nim do soukromého prostoru připojila i Eliška Balzerová, Veronika Khek Kubařová a další hvězdy filmu, které si opětovné setkání náležitě užívaly.

Ještě před samotným promítáním filmu měl Bolek krátký, ale vtipný projev směrem k manželovi Elišky Balzerové, kterému poděkoval za její "vypůjčení". Ve filmu se totiž šarmantní herečce dvoří.

Po konci filmu a následném aplausu se herec jako jeden z mála nevydal hned domů, ale nějakou dobu ještě pobyl ve společnosti svých známých a tvůrců filmu. Slavnostní premiéru také řádně zapil pivem a kino Lucerna a společenskou událost opustil až jako jeden z posledních, ruku v ruce s partnerkou Marcelou.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy