Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bolavé nohy Nely Boudové: Po cestě z UniCredit party odhodila střevíce

Nela Boudová odhodila střevíce, po kolonádě se procházela bez bot
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
dole bez

Herečka Nela Boudová (54) se rozhodla zpříjemnit si začátek léta a vyrazila do Karlových Varů. Během dní, kdy se ve městě koná mezinárodní filmový festival, je v lázeňské metropoli mnoho jejích kolegů z branže, se kterými se ráda shledá a trochu si vyrazí z kopýtka. Jeden z takových večerů si známá herečka užila na slavné festivalové UniCredit party. Tam dorazila v botách - a odcházela bez nich. 

Červený koberec

Opět je tady období roku, kdy se v ulicích Karlových Varů prohánějí slavné osobnosti a vymetají jeden večírek za druhým. Město naplní smích a veselí, široko daleko panuje festivalová nálada. Jako tradičně se totiž na karlovarském mezinárodním filmovém festivalu sešel téměř celý rybníček českého showbyznysu. Nechyběla ani známá herečka Nela Boudová, která si nenechala ujít jednu z největších místních akcí - UniCredit party.

Na červený koberec vynesla přiléhavé zelenkavé šaty. Společenská událost, na níž se blýskly téměř všechny celebrity, které v těchto dnech Vary navštívily, je ale dlouhá, a když je spojena s večerní procházkou po kolonádě, unavené nohy dam, jež si k šatům obuly vysoké podpatky, samozřejmě trpí.

Bolavé nohy

Jinak na tom nebyla ani Nela, kterou fotografové eXtra.cz přistihli, zrovna když se rozhodla dopřát svým spodním končetinám trochu odpočinku. Zula své stříbrné střevíčky a vesele si po lázeňských ulicích vykračovala bosa. Vzhledem k tomu, kolik se nyní v centru města pohybuje lidí, často posilněných alkoholem, to ale nepatří zrovna mezi ty nejlepší nápady. Známé herečce by se totiž mohlo stát, že šlápne na střep nebo jiný ostrý předmět válející se na zemi, a nepříjemnost je hned na světě.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy