Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Boky jako skříň zmizely: Ewa Farna ukázala křivky, za které by se nestyděla ani modelka

Zdroj: archiv Ewy Farne
+ Dalších 9 fotografií
neuvěřitelné
Ewa Farna (26) je zázračná žena. Dokázala skloubit výchovu syna s koncertováním. Teď jí k tomu nejspíš přibylo i posilování. Zpěvačka se na sociální síti pochlubila fotkou, na které rozhodně nemá boky jako skříň. Za takovou postavičku by se nemusela stydět ani leckterá modelka.

"Mám prostě boky jako skříň, co naplat," zpívá Ewa Farna v jedné ze svých nejpopulárnějších písniček. Zanedlouho bude moct slova přepracovat, nadměrné velikosti totiž dávno neobléká. Osm měsíců po porodu je zpěvačka jako laňka!

Farna se v minulosti potýkala s nadváhou. Za kily navíc, jak sama přiznala, stálo časté noční stravování na benzinkách nebo v rychlém občerstvení. Sláva si umí vybrat svou daň. Zdá se však, že se Ewě konečně podařilo najít balanc mezi prací a zdravým životním stylem. Přece jenom už nezodpovídá pouze sama za sebe, ale i za syna Artura

Tajemství jejího zhubnutí

Tomu zpěvačka věnuje každou volnou chvíli, bere ho dokonce i na koncerty. Občas se s ním neváhá pochlubit na Instagramu, přestože si jinak soukromí střeží jako oko v hlavě. "Jsem máma, žena, hospodyňka, takže tam občas něco dám. Ale v takové podobě, co neodhaluje moc. Hlídám si to hodně!" svěřila webu kytary.cz.

Zatímco střípků z jejího mateřského života se fanouškům dostává, o hubnutí Farna zatím nemluvila. Doufejme, že se o svoje tajemství jednou podělí!

Související články

Další články