Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Boky jako skříň a bujné vnady: Asijská šelma drtí sociální sítě

JoJo Babie na svém těle velmi dře.
Zdroj: Instagram/JoJoBabie
+ Dalších 8 fotografií
sexy galerka

JoJo Babie (33) patří mezi jedny z nejžhavější holek na sociálních sítích. Na Instagramu sleduje americko-asijskou šelmu a fitness modelku více než 10 milionů lidí. Podívejte se, čím si získala své věrné sledující.

Instagramová hvězda a modelka JoJo Babie (33), vlastním jménem Jojo Von Southi, získala své fanoušky díky velmi odvážným fotkám svých skvostných křivek. Díky tomu nastřádala kočka s obřím poprsím a výstavním zadkem více než 10,2 milionu sledujících.

Kromě svůdného těla okouzlila JoJo některé fandy svým exotickýn vzhledem, který podědila po matce, jež je původem z Laosu. Dobře stavěná krasavice své nepřehlédnutelné "vybavení" ukazuje kromě sítí i v řadě časopisů, jako například Maxim a Vogue, píše server dotlocal.org.

V roce 2016 spustila pro své superfanoušky osobnější web. Obsah webových stránek "onlyfans.com/jobabie" je dostupný pouze pro platící předplatitele. Fanouškům také umožňuje chatovat přímo s ní a získat přístup k fotkám a videím, které nikde jinde nezpřístupnila. Netřeba dodávat, že na tomto webu vydělává slušné peníze.

Podívejte se na nejžhavější snímky rajcovní JoJo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy