Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Boková, Plodková i Krainová to rozjely na party: Na tohle Vary ještě dlouho nezapomenou!

Jenovéfa Boková s Janou Plodkovou/Simona Krainová s manželem.
+ Dalších 145 fotografií
Třiapadesátý ročník filmového festivalu v Karlových Varech se pomalu blíží ke konci, a tak si naše celebrity užívají tamní party čím dál víc, zvláště pokud se jedná o včerejší Moët party. Zdá se, že všechny zúčastněné dodržely dress code s nádechem ledu a nezdráhaly se večírek pořádně užít. Zvláště pokud se jedná o Jenovéfu Bokovou (26) nebo Janu Plodkovou (36).

Party na filmovém festivalu v Karlových Varech vždycky stojí za to a naše celebrity si je umí náležitě užít. Jinak tomu nebylo ani v případě včerejší Moët party, kde jste mohli alespoň skrze Instastories spatřit herečky Jenovéfu Bokovou, Janu Plodkovou a nebo také třeba zpěvačku Never Sol ve více než dobré náladě.

V mrazivých outfitech hned po příchodu neváhaly propadnout divoké zábavě. Celou dobu si přitom dělaly legraci, že jim už přece není -náct, ale i přesto lze odhadnout, že na luxusním večírku, kam se sjely celé Vary, zůstaly až do pozdních ranních hodin.

Večírek si pak nenechala ujít ani Simona Krainová (45) s manželem Karlem Vágnerem nebo třeba modelka Andrea Verešová (38).

Filmový festival v Karlových Varech patří bezesporu k prestižním událostem, i proto bylo důležité náležitě obléknout redaktorky eXtra.cz. Šaty jim poskytl showroom Boudoir. Jejich exkluzivní kousky můžete spatřit nejen v naší fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články