Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bojte se Matky Země: Kaira Hrachovcová má koronavirus za starobylou věštbu

Zdroj: archiv Kateřiny Kairy Hrachovcové
+ Dalších 5 fotografií
nákaza
Kateřina Kaira Hrachovcová (45) k pandemii koronaviru přistupuje po svém. Na Instagramu uveřejnila šamanské vysvětlení toho, proč nákaza přišla a co má lidstvu ukázat. Podle ní se právě naplňuje starobylá věštba a lidé se nemají bát nemoci, nýbrž Otce Stvořitele a Matky Země.

Kateřina Kaira Hrachovcová je obrovskou milovnicí přírody, ezoteriky a vůbec všeho nadpřirozeného. Proto si i pandemii koronaviru vysvětluje poněkud po svém. Matku Zemi prý máme rituálními obětmi očistit a očistit i sebe samotné.

Kaira sdílela zprávu od své kamarádky šamanky a zdá se, že jí plně věří. „Už víte, že svět je paralyzovaný a mnoho lidí si dělá starosti. Proto my lidé, kteří věříme, že Matka Země může vše, a to je pravda, vyzýváme, ať duchovně spojíme svá srdce a lásku k Matce Zemi a modlíme se za lidi, protože tady víme, že se právě naplňuje starobylá věštba našich Mamů předků, a proto je třeba se obávat Otce Stvořitele Kalwasha a Matky Země a ne nemoci, která přichází, protože, jak my, co pracujeme ve spojení se zemí, víme, svět nebo matka země se chce očistit z veliké nálože, kterou nese,“ citovala Kaira šamanku.

„Pokud nezačneme jednat my a neočistíme své duše a matku zemi, je velmi pravděpodobné, že se očistí sama. A co se stane, pokud se očistí ona sama? Stane se to, že k nám přijdou neznáme nemoci a nečekané nehody nebo špatné pocity a to je chvíle se podívat na tuto lekci a udělat rozhodnutí. Protože když onemocníme my lidé, hledáme léky, léčitele nebo doktory, aby nás vyléčili. Stejně tak se chce očistit a vyléčit naše Matka Země, pokud to neuděláme my. Proto my napravujeme naši Matku po duchovní stránce obětinami, pagamenty (rituální odplata za vše, co si od matky země bereme), modlitbami a duchovními očistami jejími a nás samých,“ doplnila Kaira.

Kritika

Pod příspěvkem Hrachovcové se sešla spousta osob stejného ražení, které se nad jejím textem dojímaly. Převažují ale lidé, kteří Kateřinu kritizují a nechápou, jak může z pandemie vytvářet duchovní záležitost a šířit, jak sami tvrdí, bláboly. Co si myslíte vy?

Související články

Další články