Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Bojovníkovi proti rasismu a hlouposti Čechů se povedl skvělý úspěch! Neuvěříte, v jakém sportu Ben Cristovao vyhrál!

Gratulujeme!
+ Dalších 15 fotografií
Ben Cristovao je všestranně nadaný člověk. Kromě toho, že zpívá, rapuje, jezdí na snowboardu a věnuje se dalším věcem, tak se momentálně stal mistrem Evropy v jiu-jistu. Tohle by do něj řekl jen málokdo.

Není to tak dávno, co Ben Cristovao veřejně vystoupil proti rasismu a hlouposti některých Čechů, kteří rozpoutali téměř rasovou válku kvůli černochovi, který se objevil na letáku německého potravinového řetězce Lidl.

Okamžitě veřejně podpořil černošského modela, který byl z celé kauzy velmi šokovaný.

Nejdříve se na sociálních sítích vyjádřil, že i on si musel projít peklem kvůli jeho barvě kůže a je naprosto znepokojující, že se něco takového děje v dnešní době.

Aby vyjádřil podporu „klukovi z letáku“, oholil si své bujné kadeře a nechal si poslat z Lidlu totožnou mikinu, jakou měl černoch na letáku. Veškeré své názory týkající se boje proti rasismu sdílel na svém facebookové profilu.

Nyní má tenhle talentovaný rapper a zpěvák za sebou další velký úspěch. Všichni víme, že jezdí mimo jiné na snowboardu, ale málokdo ví, že se stal mistrem Evropy v jiu-jitsu.

Ben Cristovao (29) je jednoduše multitalentovaný člověk, který má co nabídnout!

Mohlo by vás zajímat

Další články