Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Bojovník se srdcem ze zlata: Marpo rozdá část své odměny za zápas s Rytmusem! Komu?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
peníze
Zápas mezi Marpem a Rytmusem byl jednou z nejočekávanějších sportovních událostí roku. Příznivci obou hudebníků dávali svým favoritům najevo podporu už od doby, kdy byl jejich boj oznámen. Teď, když mají rappeři zápas za sebou to vypadá, že Marpova fanouškovská základna se opět rozroste. Má totiž v plánu věnovat 100 tisíc ze svého výdělku na přípravu tří boxerů, které si sám vybral.

Marpo letos vyprodal O2 arénu už podruhé a o jeho vítězství neměli fanoušci pochyb. I z pohledu profesionála byl jasným favoritem zápasu, až teď se ale ukazuje jako muž se srdcem na správném místě. Z peněz, které si soubojem s Rytmusem vydělal chce zaplatit přípravu tří boxerů, které si sám zvolil.

Marpo je milovníkem boxu, a proto se rozhodl podpořit talenty, které mají naději dát tomuto sportu nový rozměr. "Dostali jsme bojový sporty na vrchol a o to šlo! Jsem vděčnej, že jsem tohle mohl zažít, protože to je jednou za život! Ještě jednou díky úplně všem," napsal rapper ve vzkazu fanouškům.

Je vidět, že si Marpo opravdu přeje, aby talentovaní sportovci dostali šanci, jakou si zaslouží. Třeba právě mezi těmi boxery, které si vybral už teď roste bojovník světového formátu. Podrobnosti o celé záležitosti rapper vypustí do světa během prvních dvou lednových týdnů.

Související články

Další články