Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Bojovník a milovník hadů Hron: Attila byl můj favorit, vím proč prohrál Karlos

+ Další 4 fotografie
Brněnský thai boxer Tomáš Hron nedávno vyrazil do společnosti na večírek Glo Nano a prozradil, co si myslí o zápasu století mezi Karlosem Vémolou (34) a Attilou Véghem (34). Samozřejmě, že i zápasník Hron měl svého tajného favorita, kterým byl vítěz Attila. Hron eXtra.cz prozradil, co si myslí, že dělá Vémola špatně.

Zápasník K-1 Tomáš Hron je mimo jiné milovník hadů a díky tomu si vysloužil přezdívku Chřestýš. Tomáš Hron se nedávno ukázal na večírku, kde samozřejmě neopomenul okomentovat zápas století mezi Karlosem Vémolou a Attilou Véghem.

„Měl jsem svého favorita. Já znám Attilu, takže jsem fandil jemu,“ prozradil Tomáš Hron. „Jak už bylo někde řečeno, Karlos nic nezměnil. Má pořád stejný styl a boxuje pořád stejně, tak ten soupeř se na to připraví. A nedá se očekávat, že pokaždé bude fungovat to stejné,“ dodal k celému zápasu.

Brněnský bojovník Tomáš Hron v rozhovoru také prozradil, co ho čeká v nejbližší době a jaké jsou jeho vysněné cíle, kterých by chtěl jednou dosáhnout.

Související články

Další články