Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Bojovníci z ostrova znovu pohromadě: Survivor After mapuje jejich život zpátky doma

Survivoři opět pohromadě.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
Nový pořad

Reality show Survivor už sice má svého vítěze, ale to neznamená, že je konec letošní řady. Platforma Voyo totiž odstartovala Survivor: After, kde se diváci mohou podívat do zákulisí natáčení a hlavně na to, co se dělo po návratu soutěžících domů. Parta ze Survivoru se tak sešla znovu pohromadě a zřejmě už naposledy se rozdělila na kmeny Hrdinů a Rebelů. 

Survivor má své pokračování. Co se dělo u soutěžících po návratu domů? Je mezi nimi ještě nějaká rivalita, nebo se ze všech stali dobří přátelé? To všechno se nyní můžete dozvědět v pořadu Survivor: After, který právě běží na Voyo.

Všichni opět pohromadě

Vrchol nastane v posledním desátém dílu, který se natáčel v zábavním parku TEPfactor Slapy. Tam se totiž skoro všichni sešli znovu poté, co spolu strávili několik týdnů v dominikánské džungli. Na ostrově však hráli hru, a tak byli občas někteří soutěžící na ostří nože.

O jedné stálé nenávisti nedávno informovala i redakce eXtra.cz, kdy Martin Konečný nemohl odpustit Johaně Fabišíkové její rozhodnutí, které ovlivnilo výsledek celé reality show. Ta totiž hlasovala místo Martina pro Tomáše Weimanna, který tak díky její volbě vyhrál. Jak to ale mají mezi sebou dnes, není jasné. Poslední díl Survivora: After si ale nenechali ani jeden ujít.

Nová epizoda bude vycházet každý čtvrtek na Voyo.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy