Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Bojovníci mezi hvězdami: S rakovinou se perou Slováčková, Denisa z MasterChefa i Bartoška

Anna Slováčková, Jiří Bartoška a Denisa z MasterChefa: Všichni tři bojují s rakovinou
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/Herminapress
+ Dalších 34 fotografií
rakovina

V poslední době je svět českého showbyznysu plný špatných zpráv. Jako by v něm snad propukla epidemie zákeřné nemoci. Ne jedna, ale hned několik známých tváří bojuje s vážným onkologickým onemocněním. Rakovina byla diagnostikována Jiřímu Bartoškovi, Anně Slováčkové i hvězdě MasterChefa Denise Cziglové, která o nádorovém onemocnění promluvila i pro eXtra.cz. 

Spojuje je nemoc

Ředitel Mezinárodního filmového festivalu Jiří Bartoška, zpěvačka a herečka Anna Slováčková a bývalá účastnice kulinářské reality show MasterChef Denisa Cziglová – všechny tyto tři slavné osobnosti spojuje jeden společný strašák. Již podruhé totiž svádí lítý boj na život a na smrt se zákeřnou rakovinou.

Jako první informovala o svém nádorovém onemocnění amatérská kuchařka Denisa Cziglová, která se snaží porazit rakovinu mozku. Její prognózy bohužel nejsou vůbec příznivé. Drahá léčba, kterou milovnice zdravých dobrot podstoupila, bohužel selhala a její poslední naděje na uzdravení visí na posledním tenkém vlásku.

„Hodně jsem chodila ke své kamarádce, není to psycholožka, ale numeroložka. Vždycky jsem se tam vybrečela, ale ona mě zároveň naučila to, jak si život užívat a zároveň se smířit s tím, že už odtud budu asi odcházet,“ řekla před časem eXtra.cz mladá maminka, která se nyní snaží prožít každý svůj den na světě naplno.


Smutné zprávy

Před pár měsíci šokovala český showbyznys zdrcující zpráva. Zpěvačka Anna Slováčková, dcera saxofonisty Felixe Slováčka a herečky Dády Patrasové, se na svém Instagramu svěřila fanouškům, že rakovina, kterou před několika lety porazila, je bohužel zpět a tentokrát jí napadla plíce.

„Vybojovala jsem si to poprvé – věřím, že to zvládnu i podruhé,“ napsala tehdy mladá zpěvačka na sociální síť. Člověk míní… a něco tam nahoře nebo dole mění a tak, když jsem měla 8. 9, oslavovat vydání desky a nového klipu, potvrdili mi návrat rakoviny a na žádné oslavy už nebyla chuť,“ dodala Slováčková, která se o nemoci dozvěděla zcela náhodou.

Rozhovor s Aničkou Slováčkovou:


Se špatnou zprávou přišel před pár dny i web Blesk.cz, který přinesl informace o tom, že onkologické onemocnění se po dlouhých devíti letech vrátilo i herci a šéfovi karlovarského filmového festivalu Jiřímu Bartoškovi. Vzhledem k tomu, že slavný umělec pravidelně navštěvoval svého lékaře, přišlo se na nemoc včas a jeho vyhlídky do budoucna jsou zatím příznivé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy