Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bojovnice Denisa z MasterChefa se po drsné operaci nevzdává: Dojemný vzkaz dvouleté dcerce

Denisa Cziglová má pro co žít.
Zdroj: Se souhlasem Denisy Cziglové/eXtra.cz - koláž
+ Dalších 10 fotografií
rakovina

Bývalá účastnice MasterChefa Denisa Cziglová je nejen velice statečné děvče, ale také starostlivá a milující matka. I když se potýká se zákeřnou nemocí, kvůli které před měsícem podstoupila operaci mozku, tak stále má vůli bojovat. Hlavním motorem, který ji pohání, je její dcera, která nyní oslavila druhé narozeniny. Dcerce napsala dojemný vzkaz, který zveřejnila na svém Instagramu. 

Denisa Cziglová se dostala do povědomí diváků díky amatérské soutěži ve vaření MasterChefovi. Tam sice hlavní titul nevyhrála, ale mezi svými blízkými je to jednoznačná vítězka. Denisa se totiž už v době natáčení potýkala s nádorem na mozku, ale i přesto všechno byla odhodlaná dál bojovat.

Bolestivá operace

Před měsícem podstoupila velice náročnou operaci, o které se rozepsala na svých sociálních sítích. Byla to prý neskutečná bolest. "Myslím, že umím být tvrďák, ale ta bolest byla obrovská. Nesmím zapomenout datum 1. 2. 2023 svého výročí. Za chvilku to už bude měsíc po operaci. To to letí. Vůbec jsem nevěděla, jak to celé dopadne a přestanu ze dne na den mluvit, psát a číst. Konečně už začínám mluvit a normálně fungovat," napsala Denisa na svůj Instagram.

Dojemný vzkaz dceři

Jako zázrakem se její smysly a dovednosti začínají pomalu, ale jistě vracet. Velkou sílu jí dodává vlastní dcerka, která nyní oslavila druhé narozeniny. "Holčičko naše, přejeme ti krásné 2. narozeniny. Děkuji tobě lásenko malá, taťkovi i rodině za oporu a pomoc v tomto 'náročnějším' období. Ale věřím, že všechno dobře dopadne, zase najdu konec tunelu a bude zase dobře," napsala dojemně na svém Instagramu Denisa, která už kvůli tomu, že je matkou, svůj boj s nemocí nechce vzdát.

Jako první o její nemoci informoval její manžel Roman na svých sociálních sítích. "Výsledky z histologie naneštěstí potvrdily, čeho jsme se všichni nejvíc obávali. Nádor v hlavě se přeměnil ze stage 3 na stage 4 Glioblastom. Jedná se o jeden z nejagresivnějších nádorů a léčba je velmi složitá a musí probíhat co nejdříve," napsal Roman tenkrát na svůj Instagram.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy