Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Bojoval do posledního dechu! Víme, jaká zákeřná nemoc dědu z Hvězd zastavárny zabila

Richard Harrison podlehl zákeřné nemoci.
Zdroj: Profimedia.cz
Zpráva o smrti hlavního představitele reality show Hvězdy zastavárny přišla jako rána z čistého nebe. Vypadá to, že Richard Harrison (†77) před světem tajil vážnou chorobu. Zemřel v pondělí ráno v obklopení svých nejbližších.

Richard Harrison účinkoval v reality show Hvězdy zastavárny od samého začátku. Na jeho osobě oblíbený pořad stál. Pomáhal mu v něm i jeho syn Rick Harrison.

Ten smutnou zprávu dnes odpoledne oznámil. „S ohromně těžkým srdcem vám musím oznámit, že Richard Benjamin Harrison dnes ráno zemřel. Celý víkend byl obklopen milující rodinou a odešel v míru. Budeme na něho vzpomínat jako na nejlepšího tátu, dědečka i pradědečka, kterého naše rodina vůbec mohla mít,“ napsal syn slavného nerváka na Instagram.

Podle portálu tmz.com, který se odvolává na zdroje z rodiny, prohrál Harrison delší boj s Parkinsonovou chorobou.

Harrison se začátkem 80. let minulého století přestěhoval do Las Vegas a právě se synem Rickem tam rozjeli vlastní zastavárnu. Až v roce 2009 je napadlo, že by své životy mohli v reality show sdílet s celým světem. Kromě podnikání byl i veteránem amerického námořnictva.

Mohlo by vás zajímat

Další články